TV specialist

EssenceMediacom Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
1.1.2022
1 300 EUR/mesiacFinálna mzda sa určí v závislosti od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

The Role Objective:
Úlohou TV špecialistu je plánovanie a nákup TV priestoru s cieľom maximalizovať výkon a doručiť plánované KPIs kampaní.

Responsibilities:
- vypracúva analýzy a odporúčanie mediálnych parametrov na základe ktorých pripravuje mediálny plán pre klienta
- po schválení mediaplánu zabezpečuje booking/nákup mediálneho priestoru
- vykonáva všetky potrebné administratívne úkony spojené so spustením, priebehom kampane a ukončením kampane, ako aj potrebnú evidenciu a reporting na vysokej úrovni presnosti
- monitoruje efektivitu kampane a optimalizuje jej priebeh tak, aby doručila čo najlepšie výsledky
- vypracúva post-buy report kampane, kontroluje a spracúva dodávateľské faktúry
- vyhodnocuje efektivitu kampane z pohľadu naplnenia dohodnutej mediálnej stratégie klienta, vypracúva reporty a taktické odporúčania
- Sleduje napĺňanie záväzkov agentúry a klientov voči dodávateľom

Key Performance Indicators:
Produkt: kvalita pripravených mediaplánov a ich realizácie
Klient: prispievanie k vysokému skóre hodnotenia agentúry
Ľudia: proaktivita, dobrá spolupráca s kolegami
Osobný rozvoj: pozitívne hodnotenie od nadriadeného, kolegov a klientov

- zamestnanecké výhody a benefity budú prediskutované na osobnom stretnutí
- radi vám prispôsobíme prácu tak, aby vám vyhovovala (prípadný skráteny úväzok a/alebo home office)

Motivačný list: prosím krátko popíšte, prečo máte o túto pozíciu záujem a ktoré Vaše skúsenosti a odborné zručnosti v nej plánujete zužitkovať. Kandidátov bez motivačného listu nezaradíme do výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Minimálne 1-ročná skúsenosť na podobnej pozícii

- Minimálne 1-ročná skúsenosť na podobnej pozícii
- Znalosť slovenského mediálneho prostredia, mediálnej teórie a mediálnych parametrov
- Dokázateľné plánovacie a nákupné zručnosti
- Vzťah k číslam, analytické myslenie, presnosť a dôslednosť
- Výborné komunikačné zručnosti, schopnosť budovať a udržiavať dobré vzťahy s dodávateľmi
- Orientácia na cieľ, time management a schopnosť efektívne doručovať
- Angličtina - min. úroveň B1
- Ovládanie práce so SW: BuyIn, Yetti, Mamut, Golem

Vitajte v EssenceMediacom(e),
U nás pomáhame značkám prostredníctvom médií odomknúť ich rastový potenciál. Naše systematické myslenie aplikujeme na dáta, technológie a tvorbu komunikačných stratégií, ktoré generujú predaje a budujú značky. Sme súčasťou WPP, celosvetovo najväčšieho zoskupenia marketingových komunikačných služieb, čo nám dáva prístup k bohatým dátovým zdrojom a benchmarkom.
Vieme, že investíciou do našich ľudí doručíme lepšie výsledky nielen pre nich, ale aj pre našich klientov. Tiež sme si vedomí, že talent má veľa podôb. To je dôvod prečo máme v našej agentúre prostredie, v ktorom oslavujeme rozdielnosť.
Chcete pracovať s inteligentnými, kreatívnymi, entuziastickými ľuďmi? My tiež!

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4001314  Dátum zverejnenia: 24.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac