Jednoduchý pasívny projekt s nemčinou

MediaCall s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmienky (brutto)
640 - 750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si hľadáte brigádu alebo trvalú prácu, radi vás privítame v našom call centre ako kolegu na pasívnej linke. Vašou úlohou bude prijímať objednávky a odpovedať na otázky. Komunikácia v nemčine na úrovni B1, stačí hovoriť jednoduchou formou ;)

Môžeme vám ponúknuť flexibilný pracovný čas, ktorý si sami určíte, od 10:00 do 23:00. Vašu pomoc budeme najviac potrebovať v piatok a v nedeľu od 16:00 do 22:00.

Môžete sa tešiť na priateľský kolektív, prácu z domu, fixný plat a množstvo bonusov a zamestnaneckých výhod!

Naučíme vás všetko, čo potrebujete vedieť!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti telekomunikácií, kuriérnych služieb, importu a exportu. Profesionálne TOP Call centrum - služby pre významných zadávateľov, profesionálny prístup a kvalita odvádzanej práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4398915  Dátum zverejnenia: 9.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 640 EUR/mesiac