Špecialista zákazníckej linky – po zaškolení volaj i z domu!

MediaCall s.r.o.

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si človek, ktorý rád komunikuje? Baví ťa pracovať s ľuďmi? Nevzdávaš sa a rád prijímaš nové výzvy?

Potom hľadáme práve teba do nášho tímu.
Predstavujeme si ťa ako človeka, ktorý chce naplno uplatniť svoje komunikačné schopnosti, máš príjemné vystupovanie v telefóne, práca s ľuďmi ťa baví a chceš sa v nej zdokonaľovať. Predchádzajúce skúsenosti z callcentra sú výhodou.

V úvode ťa čaká kvalitné zaškolenie, ktoré ťa pripraví na telefonáty so zákazníkmi.
Sme externé callcentrum a pracujeme pre spoločnosti ako sú Slovenská sporiteľňa, mBank a ďalšie. Náplňou tvojej práce bude prezentácia a predaj služieb stálym klientom so súvisiacou administratívou. Výhodou je hotová certifikácia pre predaj poistenia, ale pokiaľ ho nemáš, nevadí – na certifikáciu ťa radi pripravíme :-)

Je potrebné dostaviť sa na jeden deň na pobočku.

Úväzok: HPP (8,6 alebo 4 hod denne) možnosť pracovať aj na dohodu
Mzda = fix 3,60 € / hod + výkonnostná zložka mzdy, ktorá závisí len na Tebe a nie je nijak obmedzená.
Miesto výkonu práce: Martin
Nástup: dohodou

Fixný plat + Bonus + Stravné lístky
Flexibilná pracovná doba
Možnosť pracovať z domu
Motivačné súťaže
Spoločné akcie
Príjemný kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti telekomunikácií, kuriérnych služieb, importu a exportu. Profesionálne TOP Call centrum - služby pre významných zadávateľov, profesionálny prístup a kvalita odvádzanej práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4104272  Dátum zverejnenia: 16.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac