Можливість для людей з України

Šéfkuchár / Hlavný Kuchár v Proxi cafe, bar & grill

MEDIA INVEST s.r.o.

Miesto práce
Dunajská 3, Košice
Termín nástupu
ihneď
1 800 EUR/mesiaczákladná mzda + motivačná zložka. Základná mzda je dohodou, v závislosti od skúsenosti a praxe kuchára. Upresní sa na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripravuje všetky ponúkané jedlá ( hlavné jedlá, polievky, šaláty, dressingy, oblohy), aj raňajkové menu. Zodpovedá za kvalitu pripravovaných jedál, dbá o dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál. Dodržiava prísne hygienické štandardy a čistotu na pracovisku. Podieľa sa na príprave jedálneho lístka, kontroluje kvalitu hotových jedál. sleduje správne skladové zásoby základných surovín.
Riadi tím 5-6 ľudí, spolupracuje s prevádzkarom na dosiahnutí stanovených cieľov podniku.

možnosť odborného rastu, príspevok na relax

Záujemca si pošle CV s označením Kuchár/ Šéfkuchár na uvedenú adresu. Záujemcom spĺňajúcim kritéria výberu sa ozveme za účelom osobného pohovoru. Podmienky spolupráce budú prispôsobené skúsenostiam a praxi v danej oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastro, hotelová

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár, hlavný kuchár, šéfkuchár

Počet rokov praxe

2

Hľadáme skúseného a samostatného kuchára, s praxou na pozícii šéfkuchára do reštaurácie PROXI cafe, bar & grill v Košiciach. Očakávame samostatný a zodpovedný prístup k práci, ochotu učiť sa novým veciam, flexibilný prístup. Schopnosť riadiť a viesť ľudí.

Spoločnosť Media Invest je prevádzkovateľ gastro prevádzky PROXI Bar & Restaurant v Košiciach.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4124669  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac