Operátor zákazníckeho call centra

MEDIA INVEST COMPANY s.r.o.

Miesto práce
Rohatec, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
9/2022
1 200 EUR/mesiac850€/netto. Uvádzaná mzda je počas skúšobnej doby 3 mesiace.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou nášho nového interného call centra a zapoj sa do unikátneho projektu pôsobiaceho na českom a slovenskom trhu.

U nás bude tvojím cieľom:
• každodenná telefonická komunikácia s zákazníkom​ našej spoločnosti
• poskytovanie profesionálneho servisu našim zákazníkom​
• vybavovanie požiadaviek a hľadaní toho najlepšieho riešenia​​​
• budovanie profesionálnych vzťahov so zákazníkmi
• po skúšobnej dobe možnosť navýšenia mzdy o variabilnú zložku
• bežná administratíva a spolupráca s ostatnými oddeleniami našej spoločnosti
• neustále rozvíjanie tvojho potenciálu (či už v rámci profesie alebo osobnostne)

Istotu, že pracuješ pre stabilnú spoločnosť a zarábaš už počas úvodného zaškolenia, kde ťa naučíme všetko, čo potrebuješ, napr. ako správne komunikovať. Investujeme do teba, čo uplatníš aj mimo práce.
• Stabilný mesačný príjem
• Fixná + variabilná zložka výplaty bez obmedzení, ktorá závisí od výkonu zamestnanca (po skúšobnej dobe - 3 mesiace)
• Firemné akcie, teambuildingy
• Práca v príjemnom a dynamickom kolektíve
• Rozvoj v oblasti komunikácie a predaja
• Možnosť zarobiť si na ostatných činnostiach spoločnosti
• Možnosť bezplatného zapožičania eventovej techniky na súkromné účely

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vzhľadom k veľkému počtu uchádzačov budeme kontaktovať ohľadom online/osobného interview len tých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Call centrum

Počet rokov praxe

1

• chuť pracovať (ostatné Ťa naučíme)
• komunikačné zručnosti
• skúsenosti v oblasti predaja sú vítané
• organizácia a plánovanie pracovných úloh
• orientácia na dosahovanie cieľov
• flexibilita
• odolnosť voči stresu
• zodpovednosť, samostatnosť

Spoločnosť Media Invest Company s.r.o. pôsobí na eventovom trhu v rôznych formách už viac ako 19 rokov. Medzi jej širokospektrálny záber patria firemné podujatia, mestské podujatia, športové eventy, vianočné trhy a najrôznejšie tematické akcie.
ID: 4384053  Dátum zverejnenia: 10.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac