Content Manager sociálnych sietí

Media central, s.r.o.

Miesto práce
Grosslingova 45, Bratislava
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Content Manager sociálnych sietí bude mať na starosti manažovanie sociálnych sietí – Facebook, Instagram a iných, sledovanie diskusií, príspevkov, odpovedanie na otázky, tvorbu a postovanie príspevkov, bloggov, spoluprácu s ostatnými oddeleniami spoločnosti, propagáciu aktivít spoločnosti, vyhodnocovanie návštevnosti webových stránok, sledovanie konkurencie, nových trendov, vyhľadávanie nových príležitostí.

Do tímu úspešnej slovenskej komunikačnej agentúry s množstvom zaujímavých klientov hľadáme kreatívnu posilu na pozíciu Content Manager sociálnych sietí. Dôležitými predpokladmi na získanie full-time práce je kreativita, systematický prístup, zodpovednosť a schopnosť pracovať samostatne. Pozícia Content Manager sociálnych sietí je vhodná aj pre absolventov. Pozícia je adekvátne finančne ohodnotená, uchádzačom ponúkame flexibilný pracovný čas, prácu v kolektíve mladých ľudí a rôzne pracovné benefity.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

kreativita, systematický prístup k práci, zodpovednosť, schopnosť určiť si priority, samostatnosť pri výkone práce

Media Central s.r.o. je komunikačná agentúra s bohatými skúsenosťami vo všetkých oblastiach Public Relations a okrem toho sa zaoberá aj organizáciou inovatívnych eventov pre svojich klientov, ktoré predstavujú efektívnu formu marketingovej komunikácie.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Grosslingova 45,
81109 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Helena Tomkova
Tel.: 0915445800
E-mail: poslať životopis
ID: 3285070   Dátum zverejnenia: 12.1.2018