Mid PPC špecialista/performance manažér

Media and Digital Services a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac+ podľa tvojich skúseností (TPP / živnosť)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• plánovať, nastavovať, optimalizovať a reportovať PPC kampane
• analyzovať výsledky kampaní, pripravovať odporúčania
• podieľať sa na celkovej digitálnej stratégii klienta
• komunikovať s klientom, ale aj naším account oddelením
• prezentácie pre klientov

ALE HLAVNE...
• u nás podporujeme talenty. Máš nápady? Sem s nimi, budeme ich chcieť vyskúšať. Ukáž nám v čom si skvelý a my ti dáme priestor na realizáciu!

Čo môžeš čakať na oplátku?
• plat od 1400€ - podľa tvojich skúseností (TPP / Faktura)
• motivačný systém dodatočného odmeňovania
• skvelý kolektív so zmyslom pre humor
• príjemný office, kalčeto, pingpong a šípky
• benefity (narodeninové voľno, sick days, Multisport karta, pravidelné teambuildingy, odborné konferencie a rozvojové workshopy, príspevky na vzdelávanie)
• získaš komplexný pohľad nielen na online marketing ale aj iné mediatypy
• pracovať budeš pre top klientov na trhu - Poštová banka, 365.Banka, Prima banka, J&T Real Estate, Dôvera, Sedita, Bory Mall, Terno a mnohí ďalší

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Ak už máš čo to odklikané v Google Ads, DV360 či Facebooku a Google Analytics ti nepríde ako španielska dedina, vieš čo je to PNO, CPA a CPC v tvojich kampaniach nestojí takmer nič :) pošli nám tvoje CV!

Patríme medzi TOP 4-ku mediálnych agentúr na trhu a spájame know how odborníkov s viac ako 10-ročnými skúsenosťami z oblasti fullservisovej mediálnej a digitálnej komunikácie.

Pre našich klientov zastrešujeme stratégie, plánovanie a nákup všetkých média typov. V rámci online realizujeme služby od brandových kampaní, cez social media, analytiku, SEO, až po performance.

Viac o nás nájdeš tu: www.mdservices.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Eisteinova 21
851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontakt

ID: 4064145  Dátum zverejnenia: 19.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac