840 EUR

Laborant molekulárna biológia vo veterinárnej genetike

MedGen s.r.o.

Miesto práce
Ondrejovova, Ružinov
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)
840 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme mladého a ambiciózneho laboranta/laborantku s molekulárne diagnostickým zázemím.

Hlavné úlohy spočívajú v prevádzke bežnej veterinárno-genetickej diagnostiky ochorení u zvierat a testovania overania pôvodu zvierat.

Príjmeme absolventa, prax s prácou s DNA vítaná.

Znalosti nemeckého, ev. anglického jazyka, samostatnosť a komunikatívnosť sú vítané.

Prosíme o zaslanie životopisu a referencií na mail

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 840€/brutto/mesiac

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

veterinárna genetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita

Spektrum vyšetrení laboratória medgene pozostáva z klasických oblastí cytogenetiky a molekulárnej genetiky, ako aj z najnovších výdobytkov na analýzu DNA.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MedGene, s. r. o.
Ondrejovova 30
82103 Bratislava

Kontakt

ID: 1977476   Dátum zverejnenia: 11.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 840€/brutto/mesiac