CNC programátor

MEDEKO CAST s.r.o.

MEDEKO Cast sro, hall M4, Považská Bystrica-Považské Podhradie
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 2 000 EUR/mesiac+ 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník vypracúva programy pre CNC obrábacie zariadenia (3 a 5 osé frézy typu Mazak, Brother, Okuma).
Je zodpovedný za programovanie, vypracovanie a implementáciu technologických a pracovných postupov.
Je zodpovedný za efektivitu a produktivitu trieskového obrábania.

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím Vašu žiadosť e-mailom na [email protected], alebo doručte na adresu spoločnosti. K životopisu pripojte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení:
Súhlasím, aby spoločnosť MEDEKO CAST s.r.o. spracovávala, spravovala a archivovala moje osobné údaje v poskytnutých dokumentoch v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a článku 13 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske,technické

Ostatné znalosti

Office 365 - Základy
CAD/CAM systémy - Pokročilý
NC program - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • znalosť čítať výkresovú dokumentáciu
  • znalosť čítať a upravovať NC program (ISO)
  • skúsenosť s obrábaním (frézovanie, sústruženie)
  • skúsenosť s prácou v CAD/CAM systémoch
  • základné znalosti metrológie a práce s meradlami
  • technicky zdatný
  • schopný samostatne riešiť vzniknuté problémy
  • prináša progresívnych technológií obrábania do výroby
  • dobrá tímová spolupráca
  • zameraný na zákazníka

MEDEKO Cast s.r.o. je slovenská rodinná firma s príjemnou pracovnou atmosférou s takmer 250 zamestnanci a zákazníkmi po celom svete. Vyrábame zliatiny z farebných kovov, spájky, polotovary a hotové odliatky, vrátane ich opracovania s najmodernejšími technológiami.
Hľadáme ľudí, ktorí sa chcú rozvíjať, neboja sa výziev a vedia pracovať samostatne.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Magdaléna Martišková
Tel.: 042/445 94 25, 0917 146 595
E-mail: poslať životopis
ID: 4714868  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac