Reagujte bez životopisu
Logo MEDEKO CAST s.r.o.

Lisárka (nepretržitá prevádzka) - zaučíme

MEDEKO CAST s.r.o.

Miesto práce
Orlové, Považská Bystrica-Orlové
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 - 1 400 EUR/mesiacplus 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lisovanie voskových modelov v 4 zmennej prevádzke (2 dni 12 hod denná zmena, 2 dni voľno, 2 dni 12 hod nočná zmena, 2 dni voľno)
Ide o manuálnu prácu v stoji s obsluhou automatického lisu.
Samotné výrobky majú menšie rozmery, váha výrobku 0,05 - 1,0 kg

150 € cafeteria systém (wellnes, masáže, posilňovňa)
obed za 1,00 € cez pracovné dní, 1,80 € cez víkendy
firemné akcie, výlety aj pre rodinných príslušníkov

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť
Časová flexibilita (práca na zmeny )
Chuť a schopnosť učiť sa nové veci

MEDEKO Cast s.r.o. je slovenská rodinná firma s príjemnou pracovnou atmosférou s takmer 250 zamestnanci a zákazníkmi po celom svete. Vyrábame zliatiny z farebných kovov, spájky, polotovary a hotové odliatky, vrátane ich opracovania s najmodernejšími technológiami.
Hľadáme ľudí, ktorí sa chcú rozvíjať, neboja sa výziev a vedia pracovať samostatne.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 4170253  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac