CNC operátor

MEDEKO CAST s.r.o.

Miesto práce
Orlové, Považská Bystrica-Orlové
Termín nástupu
dohodou
1 350 - 1 650 EUR/mesiacplus 13. a 14. plat plus odmeny za prípadné zastupovanie náborový bonus 500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zamestnanec vykonáva obrábanie súčiastok podľa výkresovej dokumentácie na CNC stroji
  • Otvorené pozície sú pre obsluhu 3-osej frézy, 5-osej frézy alebo sústruhu
  • Bez programovania

  • práca na najmodernejších CNC strojoch
  • 150 € cafeteria systém (wellnes, masáže, posilňovňa)
  • obed za 0,5€
  • firemné akcie, výlety aj pre rodinných príslušníkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

mechanik nastavovač, strojárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

CNC obrábanie

Počet rokov praxe

1

  • Ovládanie software Mazatrol výhodou
  • Samostatnosť
  • Časová flexibilita (práca na zmeny - nepretržitá prevádzka)
  • Chuť a schopnosť učiť sa nové veci
  • Manuálna zručnosť

MEDEKO Cast s.r.o. je slovenská rodinná firma s príjemnou pracovnou atmosférou s takmer 250 zamestnanci a zákazníkmi po celom svete. Vyrábame zliatiny z farebných kovov, spájky, polotovary a hotové odliatky, vrátane ich opracovania s najmodernejšími technológiami.
Hľadáme ľudí, ktorí sa chcú rozvíjať, neboja sa výziev a vedia pracovať samostatne.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Magdaléna Martišková
Tel.: 042/445 94 25, 0917 146 595
E-mail: poslať životopis
ID: 4094008  Dátum zverejnenia: 31.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac