Farmaceut

MEDEKAL, s. r. o.

Miesto práce
Prievidza
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac+zamestnanecké prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• V spolupráci s vedúcim lekárne a jeho zástupcom zodpovedá za zásobovanie liekmi, zdravotníckymi potrebami a pripravuje podklady pre objednávanie liekov.
• Dbá na dodržiavanie zásad SVP pri príprave liekov pripravovaných v lekárni podľa RP, ako aj pri práci s HVL /Hromadne vyrábaný liek/.
• Poskytuje konzultačnú činnosť o liekoch smerom k pacientovi a aj k zdravotníckym pracovníkom.
• Zodpovedá za výdajnú činnosť HVL.
• Zodpovedá za kvalitu a profesionalitu, dodržiavanie platných predpisov a zákonných vyhlášok MZ SR.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

* Vzdelanie v oblasti farmácie - podmienka *

Poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4509497  Dátum zverejnenia: 30.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac