Farmaceut

MEDEKAL, s. r. o.

Miesto práce
M. R. Štefánika 425, 028 01 Trstená
Termín nástupu
dohodou
2 150 EUR/mesiac- nástupný bonus 2500 € ( bonus bude vyplatený v prvej mzde ) - k mzde sa doráta bonus za plnenie plánov za každý odpracovaný mesiac - možnosť kariérneho rastu - v prípade záujmu možnosť bezplatného ubytovania v mieste výkonu práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• V spolupráci s vedúcim lekárne a jeho zástupcom zodpovedá za zásobovanie liekmi,
zdravotníckymi potrebami a pripravuje podklady pre objednávanie liekov.
• Dbá na dodržiavanie zásad SVP pri príprave liekov pripravovaných v lekárni podľa RP,
ako aj pri práci s HVL /Hromadne vyrábaný liek/.
• Poskytuje konzultačnú činnosť o liekoch smerom k pacientovi a aj k zdravotníckym
pracovníkom.
• Zodpovedá za výdajnú činnosť HVL.
• Zodpovedá za kvalitu a profesionalitu, dodržiavanie platných predpisov a zákonných
vyhlášok MZ SR.

- 8 hodinová pracovná doba
- podpora vzdelávania (školenia, e-learning kurzy a iné)
- príspevok na poplatky v komorách 100%
- príspevok na DDS

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

* Vzdelanie v oblasti farmácie - podmienka * Vhodné aj pre absolventov VŠ v odbore - Farmácia

Poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Markuljáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4319335  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 150 EUR/mesiac