Reagujte bez životopisu

Zdravotná sestra

MEDCENTRUM, s.r.o.

Miesto práce
Jána Milca 33, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do pracovného pomeru sestru do MEDCENTRA , s.r.o. v Žiline - jedná sa o zastupujúcu sestru na trvalý pracovný pomer s možnosťou zaučenia sa na 2-3 ambulanciách, po zaučení aj stála ambulancia.

- sociálny program spoločnosti- prémiová/výkonnostná finančná motivácia- finančná podpora pre ďalšie vzdelávanie- zvýhodnené stravovanie, doplatok od zamestnávateľa - parkovanie pre zamestnancov - ostatné benefity na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Ostatné znalosti

Strojopis - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Windows - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme do pracovného pomeru cieľavedomého kolegu lojálneho k zamestnávateľovi s príjemným vystupovaním voči pacientom ochotného spolupracovať a napredovať.

Poliklinika MEDCENTRUM, s.r.o. je neštátne zdravotnícke zariadenie poliklinického typu, na trhu poskytovania zdravotníckych služieb je od 1. februára 2006 a patrí do siete zdravotníckych zariadení v Slovenskej republike. Zdravotná starostlivosť sa poskytuje klientom v pracovných dňoch pondelok – piatok v čase od 7:00 do 15:00 hod.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4788873  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac