Urológ v poliklinike celostnej medicíny

MEDANTE Clinic, s.r.o.

Miesto práce
Galvaniho Business Centrum V, Galvaniho, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Od 3 200 EUR/mesiacKonečná výška mzdy závisí od skúseností a praxe lekára.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do MEDANTE tímu, ktorý vytvára novú kultúru v slovenskom zdravotníctve, hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu Lekár UROLÓG na plný príp. čiastočný úväzok s pracovnou dobou podľa dohody.

Medzi hlavné úlohy novej kolegyne/kolegu bude patriť:

  • citlivá a vnímavá diagnostika s proaktívnym prístupom k liečbe pacientov
  • vykonávanie preventívnych prehliadok
  • vytváranie prostredia prijatia a vypočutia
  • otvorenosť k spolupráci s terapeutickým tímom polikliniky
  • systematické dopĺňanie odborných vedomostí

Do nášho tímu zapadne kolega/kolegyňa s týmito vlastnosťami:

  • profesionálne komunikačné zručnosti
  • empatia a úcta voči pacientovi
  • tímovosť a kolegialita
  • otvorenosť učiť sa nové aj  celostné prístupy k liečbe pacienta a vzdelávať sa

PRÁCA

  • nadštandardný čas na vyšetrenie pacienta
  • flexibilný pracovný čas a úväzok
  • moderné priestory a vybavenie
  • bezplatné parkovanie aj pre zamestnancov

ZDRAVIE

  • zdarma celoročná lekárska starostlivosť u všeobecného lekára MEDANTE
  • 50% zľava na služby MEDANTE
  • 30% zľava na služby MEDANTE pre rodinných príslušníkov
  • 30% zľava na dentálnu hygienu
  • príležitosť vyskúšať si celostné MEDANTE modality a terapie zdarma

ROZVOJ

  • ​komplexný adaptačný program
  • skupinový a individuálny rozvoj a školenia
  • možnosť shadowingu, mentoringu a supervízie
  • životný, vzťahový, stres manažment alebo pracovný koučing

KOLEKTÍV a TÍMOVOSŤ

  • letné a zimné teambuildingy
  • formálna i neformálna komunikačná platforma
  • newsletter pre kolegov

Poliklinika je otvorená pondelok - štvrtok od 07:00 do 19:00, piatok od 07:00 do 16:00 hod., avšak vašu pracovnú dobu vieme prispôsobiť vašim individuálnym potrebám.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Urológ

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

Urológ

Počet rokov praxe

2

MEDANTE je prvá poliklinika s filozofiou udržateľného zdravia na Slovensku. U nás neriešime len symptómy ochorení, my ideme ďalej a zaujímame sa najmä o ich príčiny. Každému klientovi sa venujeme s empatiou, nie so stopkami. Pre nás je náš pacient vždy človekom, nie diagnózou. Už od roku 2013 dennodenne dokazujeme, že ľudské a dobre manažované zdravotníctvo nie je fikciou. Sme tím ľudí, ktorých spája presvedčenie, že zdravotná starostlivosť sa dá robiť profesionálne a zároveň ľudsky – s úctou, rešpektom a láskou k pacientovi, aj k sebe navzájom.
Pozývame vás pridať sa k nás a spolu s nami vytvárať novú kultúru v slovenskom zdravotníctve.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bronislava Poul
E-mail: poslať životopis
ID: 4805926  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 200 EUR/mesiac