Rádiologický technik v poliklinike celostnej medicíny MEDANTE

MEDANTE Clinic, s.r.o.

Miesto práce
Galvaniho Business Centrum V, Galvaniho, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 100 - 1 400 EUR/mesiacPonúknutá mzda sa odvíja od skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu/kolegyňu do skvelého tímu špecialistov do polikliniky MEDANTE.

Našou misiou je vytvárať prostredie, kde sa nám spoločne darí plniť naše veľké „Prečo“ = naše presvedčenie, že medicína sa dá robiť profesionálne, a zároveň ľudsky – s úctou, rešpektom a láskou k pacientovi, aj k sebe navzájom. Neponúkame len zdravotnícke služby modernej polikliniky, ponúkame novú kultúru v slovenskom zdravotníctve.

Hľadáme kolegu/kolegyňu na čiastočný alebo plný úväzok s pracovnou dobou podľa dohody. Poliklinika je otvorená:
pondelok - štvrtok od 07:00 do 19:00 hod.
v piatok od 07:00 do 16:00 hod.

Medzi hlavné úlohy novej kolegyne/kolegu bude patriť:

  • Diagnostika pacientov
  • Spolupráca s terapeutickým tímom polikliniky
  • Systematické dopĺňanie odborných vedomostí

Do nášho tímu zapadnete kolega/kolegyňa s týmito vlastnosťami:

  • Dobré komunikačné zručnosti
  • Empatia a úcta voči pacientovi
  • Otvorenosť učiť sa nové postupy a vzdelávať sa
  • Tímovosť a kolegialita

  • celoročná lekárska starostlivosť u všeobecného lekára MEDANTE
  • 50% zľava na všetky služby MEDANTE
  • 30% zľava na všetky služby MEDANTE pre rodinných príslušníkov
  • IDEA BOX – digitálna platforma, kde zhromažďujeme všetky dobré nápady na zlepšenie
  • uvítací budget pre spríjemnenie pracoviska 25,- EUR
  • kávomat so zrnkovou kávou v oddychovej miestnosti
  • mňamkomať na zdravé snacky a nápoje
  • komplexný adaptačný program
  • možnosť účasti na slovenských aj medzinárodných konferenciách
  • skupinový & individuálny rozvoj a školenia
  • možnosť shadowingu, mentoringu a supervízie
  • mini–knižnica v oddychovej miestnost
  • možnosť vyskúšať si celostné MEDANTE modality a terapie
  • životný, vzťahový, stress management alebo pracovný koučing
  • víkendový Wellbeing pobyt
  • program prevencie syndrómu vyhorenia
  • letné a zimné teambuildingy
  • vianočný večierok
  • formálna a neformálna komunikačná platforma
  • newsletter pre kolegov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

MEDANTE je prvá poliklinika s filozofiou udržateľného zdravia na Slovensku. U nás neriešime len symptómy ochorení, my ideme ďalej a zaujímame sa najmä o ich príčiny. Každému klientovi sa venujeme s empatiou, nie so stopkami. Pre nás je náš pacient vždy človekom, nie diagnózou. Už od roku 2013 dennodenne dokazujeme, že ľudské a dobre manažované zdravotníctvo nie je fikciou. Sme tím ľudí, ktorých spája presvedčenie, že zdravotná starostlivosť sa dá robiť profesionálne a zároveň ľudsky – s úctou, rešpektom a láskou k pacientovi, aj k sebe navzájom.
Pozývame vás pridať sa k nás a spolu s nami vytvárať novú kultúru v slovenskom zdravotníctve.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tatiana Barillová
E-mail: poslať životopis
ID: 4533909  Dátum zverejnenia: 8.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac