Čašník/Čašníčka

Medano s. r. o.

Miesto práce
Orechová Potôň
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 200 EUR/mesiac900 EUR/netto/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov,
Podávanie informácií o ponúkaných jedlách,
Starostlivosť o klientov,
Účtovanie cien podľa platných cenníkov cez registračnú pokladňu s vydaním dokladu,
Kontrola stavu zásob, hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty a inventár, inventarizácia tovaru

stabilný pracovný čas
mladý pracovný tím
zamestnanecká strava
zľava na konzumáciu v reštaurácii

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Gatronómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

eKasa - Základy

Vodičský preukaz

B

stredoškolské vzdelanie v odbore,
prax výhodou,
profesionálny a zodpovedný prístup k práci,
ovládanie práce s registračnou pokladňou,
príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, ústretovosť, flexibilitu, teamový hráč.

- Prevádzkovanie gastro zariadení v areáli Slovakia Ringu.
- Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových podujatí
- Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál.
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na
priamu konzumáciu
- Ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním
pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy
3, v kempingoch triedy 3 a 4
ID: 4249056  Dátum zverejnenia: 29.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac