Skladník

Medano s. r. o.

Miesto práce
Orechová Potôň
Termín nástupu
ihneď
623 - 1 000 EUR/mesiacmzda brutto od 623,00 eur plus benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu.
Umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených, označovanie uskladneného materiálu a tovaru informačnými štítkami.
Vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu.
Vedenie evidencie skladových zásob prostredníctvom výpočtovej techniky.
Obsluhovanie vysokozdvižného vozíka v prípade objemných nákladov a ťažko dostupných miest.
Podieľanie sa na sčítavaní a kontrolovaní aktuálneho množstva zásob na sklade, zaznamenávanie zistených hodnôt do informačného systému.
Dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku.
Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.

miesto práce je v areáli spoločnosti Slovakia Ring Orechová Potôň.
Pracovný pomer na dobu určitú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- Prevádzkovanie gastro zariadení v areáli Slovakia Ringu.
- Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových podujatí
- Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál.
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na
priamu konzumáciu
- Ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním
pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy
3, v kempingoch triedy 3 a 4
ID: 4036515  Dátum zverejnenia: 21.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 623 EUR/mesiac