Pomocník v kuchyni

Medano s. r. o.

Miesto práce
Orechová Potôň
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 EUR/mesiacmzda brutto od 600,00 eur plus benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocník v kuchyni vykonáva:
Pomocné práce pri príprave potravín na varenie.
Pri výdaji jedál.
Obsluhuje jednoduché kuchynské stroje a zabezpečuje udržiavanie čistoty v priestoroch príslušnej stravovacej prevádzky.

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce je v areáli Slovakia Ring.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- Prevádzkovanie gastro zariadení v areáli Slovakia Ringu.
- Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových podujatí
- Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál.
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na
priamu konzumáciu
- Ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním
pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy
3, v kempingoch triedy 3 a 4
ID: 3929543  Dátum zverejnenia: 26.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac