Key Account Manager

medac GmbH - organizačná zložka

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
09/2019
Mzdové podmienky (brutto)
v závislosti od praxe a skúseností + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KAM zodpovedá za vytvorenie a rozvíjanie intenzívnych profesionálnych kontaktov s kľúčovými partnermi v centrách v rámci SLOVENSKA za účelom zvýšenia predaja farmaceutického prípravku spoločnosti. Implementuje marketingové stratégie v teréne na základe aktívnej komunikácie s lokálnym manažmentom i centrálou.

6 týždňov dovolenky, služobný automobil, telefon, notebook

V prípade záujmu zašlite svoje aktuálné CV s motivačným dopisom na email:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- medicína, farmácia, prírodné vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- min. 3 roky skúseností na pozícii KAM alebo senior reprezentanta v farmaceutickej spoločnosti
- pozícia vyžaduje ochotu cestovať a navštevovať centrá v mestách v pridelenom regióne stredného a západného Slovenska
-schopnosť samostatného rozhodovania
- orientácia na výsledky, vysoké pracovné nasadenie a obchodný duch
- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- prehľad v medicíne
- základná uživatelská znalosť MS-Office

Spoločnosť sa už viac ako 40 rokov špecializuje na vývoj, výrobu a predaj liekov a diagnostík pre využitie v onkológii. Úspešnému kandidátovi ponúkame prácu v rastúcej zahraničnej spoločnosti so stabilným postavením na farmaceutickom trhu.
ID: 3640601  Dátum zverejnenia: 3.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v závislosti od praxe a skúseností + variabilná zložka mzdy