Pomocný pracovník v logistike a strážnik

MED - ART, spol. s r.o.

Miesto práce
Hornočermánska 4, Nitra
Termín nástupu
možný ihneď
950 - 1 100 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy je 762 EUR + variabilná zložka mzdy podľa hodnotiacich kritérií. Priemerná mzda na tejto pozícii sa podľa plnenia hodnotiacich kritérií pohybuje od 950 do 1100 EUR (brutto) mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o kumulatívnu pracovnú pozíciu:
  • smenná práca aj v noci a počas víkendu podľa mesačného harmonogramu služieb
  • nočná služba: pomoc pri nakladaní a vykladaní tovaru v sklade
  • denná služba: drobné údržbárske, záhradnícke a iné pomocné práce v priestoroch závodu.

Finančné
  • obedy za 1 €, výplata v presne stanovenom termíne, každoročná valorizácia miezd, zľavy u partnerov a zamestnanecká zľava na voľnopredajné lieky a výživové doplnky, rekreačný poukaz
Nefinančné
  • kariérny rast, bezplatné parkovanie, balík vitamínov, hygieny a i., teambuildingy a firemné akcie, Deň dobrovoľníctva, Zdravá výzva, firemné ocenenie Cena srdca sv. Medarda, pracovné oblečenie.

Žiadosti s profesným životopisom prosíme zasielať e-mailom na adresu: [email protected]. Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pozíciu. K osobnému pohovoru budú prizvaní len vybraní uchádzači z blízkeho okolia, ktorí budú spĺňať naše požiadavky a očakávania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

správa, údržba budov, logistika

  • precíznosť a dôslednosť,
  • flexibitila a spoľahlivosť
  • ochota pracovať nad rámec pracovných povinností,
  • lojálnosť.

Predmetom našej činnosti je distribúcia humánnych a veterinárnych liekov, zdravotníckych pomôcok, kozmetiky, diagnostík, homeopatík a doplnkového sortimentu vrátane nutričných a dietetických prípravkov. Sme spoločnosť overená jednou generáciou, vznik sa datuje od roku 1991. Dnes patríme k lídrom trhu. Uvedomujeme si, že za úspechom stojí tím, ktorý v súčasnosti tvorí viac ako 500 zamestnancov. Staňte sa aj Vy súčasťou spoločnosti MED-ART.
Instagram: medart_sk Facebook: medartsk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 968295  Dátum zverejnenia: 10.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac