Strážnik a pomocný pracovník v logistike

MED - ART, spol. s r.o.

Miesto práce
Nitra, Hornočermánska 4
Termín nástupu
možný ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- stráženie a správa objektu
- pomoc pri nakladaní a vykladaní tovaru v sklade
- drobré údržbárske, záhradnícke a iné pomocné práce v priestoroch závodu
- smenná práca aj v noci a počas víkendu podľa mesačného harmonogramu služieb
Jedná sa o kumulatívnu pracovnú pozíciu.

sociálne benefity poskytované zamestnávateľom

Žiadosti s profesným životopisom prosíme zasielať e-mailom na adresu: sekretaria@med-art.sk. Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pozíciu. K osobnému pohovoru budú prizvaní len vybraní uchádzači z blízkeho okolia, ktorí budú spĺňať naše požiadavky a očakávania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

správa, údržba budov a objektu
3

- precíznosť a dôslednosť,
- flexibitila a spoľahlivosť
- ochota pracovať nad rámec pracovných povinností,
- lojálnosť.

MED-ART spol. s r.o. je spoločnosť pracujúca v oblasti veľkodistribúcie humánnych a veterinárnych liekov a zdravotníckeho materiálu s celoslovenskou pôsobnosťou.
Sme farmaceutická spoločnosť s viac ako 26 ročnou tradíciou.
K naplneniu rozvojovej stratégie spoločnosti MED-ART pracuje s dynamickými, kreatívnymi a na výsledok orientovanými zamestnancami.
Sme otvorení kreatívnym myšlienkam a konštruktívnym názorom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Hornočermánska 4
949 01 Nitra

Kontakt

ID: 968295   Dátum zverejnenia: 4.12.2017