Študentská brigáda v sklade

MED - ART, spol. s r.o.

Miesto práce
Hornočermánska 4, Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Brigádnik je zaradený na úsek skladového hospodárstva a logistiky.
Pracovnou náplňou je manipulácia s liekmi a zdravotným materiálom humánneho a veterinárneho charakteru - príjem, skladovanie, výdaj.
Pracovná doba je dvojzmenná:
od 7,00 h - 15,30 h a od 10,00 h - 18,30 h s prípadným nadčasom podľa potreby.
Pracuje sa iba v pracovné dni, mimo sviatkov a víkendov.

  • výplata v presne stanovenom termíne
  • bezplatné parkovanie
  • Zdravá výzva a vitamíny
  • práca v moderných a klimatizovaných priestoroch.

Komplexný štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou a telefonickým kontaktom zasielajte na emailovú adresu: [email protected].
Ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme IBA KANDIDÁTOV, KTORÍ SPĹŇAJÚ POŽIADAVKY.
Za porozumenie ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

logistika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • precíznosť a dôslednosť
  • samostatnosť
  • flexibilita v smenovom systéme práce
  • dobrý zdravotný stav (práca náročná na fyzickú zdatnosť)
  • práca s PC vítaná.

Predmetom našej činnosti je distribúcia humánnych a veterinárnych liekov, zdravotníckych pomôcok, kozmetiky, diagnostík, homeopatík a doplnkového sortimentu vrátane nutričných a dietetických prípravkov. Sme spoločnosť overená jednou generáciou, vznik sa datuje od roku 1991. Dnes patríme k lídrom trhu. Uvedomujeme si, že za úspechom stojí tím, ktorý v súčasnosti tvorí viac ako 500 zamestnancov. Staňte sa aj Vy súčasťou spoločnosti MED-ART.
Instagram: medart_sk Facebook: medartsk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4208683  Dátum zverejnenia: 15.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.