Sanitárka pre lekáreň

MED - ART, spol. s r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavova trieda 1, Nitra
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
17.4.2023
350 - 400 EUR/mesiacZákladná mzda na tejto pozícii je 350 EUR, priemerná mesačná mzda sa podľa plnenia hodnotiacich kritérií pohybuje v rozmedzí 350 - 400 EUR (brutto).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • udržiavanie čistoty a poriadku v zverených priestoroch _ Lekáreň Pod Borinou, Hviezdoslavova tr. 1, Nitra
  • pracovná doba Po - Pia: 7,30 - 11,30 h
  • umývanie a vysávanie nečistôt z podláh, radiátorov a iných povrchov
  • umývanie a leštenie okien, zrkadiel a iných sklenených plôch
  • čistenie a dezinfikovanie sociálnych a iných sanitárnych zariadení
  • čistenie a dezinfekcia laboratórnych priestorov a nástrojov
  • vysýpanie a odnášanie nečistôt do smetných košov
  • triedenie druhotných odpadov
  • vykonávanie ďalších pomocných prác podľa pokynov nadriadeného.

  • voľné víkendy a sviatky
  • zvýhodnené nákupy so zamestnaneckou kartou.

Komplexný štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou a telefonickým kontaktom zasielajte na adresu: MED-ART, spol. s r.o., Hornočermánska 4, 949 01 Nitra alebo na e-mail: [email protected].
Ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Za porozumenie ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • precíznosť a dôslednosť
  • lojálnosť a ústretovosť
  • fyzická zdatnosť
  • dobrý zdravotný stav

Predmetom našej činnosti je distribúcia humánnych a veterinárnych liekov, zdravotníckych pomôcok, kozmetiky, diagnostík, homeopatík a doplnkového sortimentu vrátane nutričných a dietetických prípravkov. Sme spoločnosť overená jednou generáciou, vznik sa datuje od roku 1991. Dnes patríme k lídrom trhu. Uvedomujeme si, že za úspechom stojí tím, ktorý v súčasnosti tvorí viac ako 500 zamestnancov. Staňte sa aj Vy súčasťou spoločnosti MED-ART.
Instagram: medart_sk Facebook: medartsk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4199016  Dátum zverejnenia: 27.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 350 EUR/mesiac