Projektový manažér/Asistent

MED - ART, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
700 - 1 400 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy je 700 + variabilná zložka mzdy podľa hodnotiacich kritérií. Priemerná mzda na tejto pozícii sa podľa plnenia hodnotiacich kritérií pohybuje v rozmedzí 1000 - 1150 EUR (brutto) mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • projektový manažment pre projekt MEDIFO . Projekt Medifo je prvým a jediným uceleným systémom nadštandardnej zdravotnej starostlivosti realizovanej vo vybraných lekárňach dostupných všetkým obyvateľom.
  • bežná operatíva a agenda, korešpodencia
  • správa interných procesov
  • správa franchise
  • komunikácia s odbornými partnermi
  • komunikácia so štátnymi inštitúciami
  • komunikácia a koordinácia činností v koncových zariadeniach
  • distribúcia materiálov
  • vyhľadávanie a komunikácia so sponzorskými spoločnosťami
  • správa budgetu
  • podpora marketingu, správa sociálnych sietí, podpora publikačnej činnosti
  • príprava prezentácií a prezentačné aktivity
  • účasť na odborných a vedeckých podujatiach
  • základné spracovanie dát, dokumentačná a reportovacia činnosť

Spoločnosť ponúka zamestnanecké výhody, možnosť účasti na zaujímavých projektoch, uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a schopností.

Ak Vás ponuka oslovila, pošlite prosím na e-mail: [email protected] Váš profesijný životopis.
Vopred ďakujeme za záujem všetkým uchádzačom, kontaktovať však budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať väčšinu našich kritérií.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo, výživa obyvateľstva, dietetológia

Ostatné znalosti

Word, Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

  • komunikačné zručnosti
  • proaktívny prístup
  • ochota pracovať aj nad rámec bežného pracovného času

Predmetom našej činnosti je distribúcia humánnych a veterinárnych liekov, zdravotníckych pomôcok, kozmetiky, diagnostík, homeopatík a doplnkového sortimentu vrátane nutričných a dietetických prípravkov. Sme spoločnosť overená jednou generáciou, vznik sa datuje od roku 1991. Dnes patríme k lídrom trhu. Uvedomujeme si, že za úspechom stojí tím, ktorý v súčasnosti tvorí viac ako 500 zamestnancov. Staňte sa aj Vy súčasťou spoločnosti MED-ART.
Instagram: medart_sk Facebook: medartsk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PharmDr. Ján Holec
Tel.: +421377753111
E-mail: poslať životopis
ID: 3917402  Dátum zverejnenia: 28.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac