Elektroúdržbár

MED - ART, spol. s r.o.

Miesto práce
Hornočermánska 4, Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 400 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy je 624 EUR + variabilná zložka mzdy podľa hodnotiacich kritérií. Priemerná mzda na tejto pozícii sa podľa plnenia hodnotiacich kritérií pohybuje v rozmedzí 1000 - 1400 EUR (brutto) mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonávanie preventívnej údržby na všetkých typoch elektrozariadení v objektoch firmy podľa plánov údržby
  • údržba a odstraňovanie prevádzkových porúch na zariadení dopravníkovej linky
  • spolupráca pri odstraňovaní nedostatkov zistených pri revíziách
  • identifikácia opotrebovaných dielcov a hlásenie nadriadenému
  • udržiavanie poriadku a čistoty v prevádzkach objektov
  • dodržiavanie BOZP predpisov

  • stabilné zamestnanie
  • stravovanie zabezpečené v rámci závodu
  • sociálna staroslivosť a zamestnanecké benefity

Komplexný štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou a telefonickým kontaktom zasielajte na emailovú adresu: [email protected].
Ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme IBA KANDIDÁTOV, KTORÍ SPĹŇAJÚ POŽIADAVKY.
Za porozumenie ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • Vzdelanie elektrotechnického smeru , Vyhlášku §22
  • Prax na danej pozícii
  • Zodpovednosť, manuálna zručnosť, flexibilita, precíznosť, tímová spolupráca, zodpovedný prístup k práci.

Predmetom našej činnosti je distribúcia humánnych a veterinárnych liekov, zdravotníckych pomôcok, kozmetiky, diagnostík, homeopatík a doplnkového sortimentu vrátane nutričných a dietetických prípravkov. Sme spoločnosť overená jednou generáciou, vznik sa datuje od roku 1991. Dnes patríme k lídrom trhu. Uvedomujeme si, že za úspechom stojí tím, ktorý v súčasnosti tvorí viac ako 500 zamestnancov. Staňte sa aj Vy súčasťou spoločnosti MED-ART.
Instagram: medart_sk Facebook: medartsk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PharmDr. Ján Holec
Tel.: +421377753111
E-mail: poslať životopis
ID: 3725509  Dátum zverejnenia: 13.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 400 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy je 624 EUR + variabilná zložka mzdy podľa hodnotiacich kritérií. Priemerná mzda na tejto pozícii sa podľa plnenia hodnotiacich kritérií pohybuje v rozmedzí 1000 - 1400 EUR (brutto) mesačne.