900 - 1 050 EUR

Pracovník správy pohľadávok

MED - ART, spol. s r.o.

Miesto práce
Hornočermánska 4, Nitra
Termín nástupu
2.5.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vystavovanie faktúr a dobropisov, ich tlač, balenie, odosielanie
- evidovanie a kontrolovanie pohľadávok a úhrad
- vystavovanie upomienok, výziev k úhrade, výpočet úrokov z omeškania
- vystavovanie zápočtov pohľadávok, pohľadávok a záväzkov
- vypracovávanie splátkových kalendárov a kontrola ich plnenia
- inventarizácia pohľadávok.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná zložka mzdy je 624 EUR + variabilná zložka mzdy podľa hodnotiacich kritérií. Priemerná mzda na tejto pozícii sa podľa plnenia hodnotiacich kritérií pohybuje v rozmedzí 900 - 1.050 EUR (brutto) mesačne.

Spoločnosť ponúka rôzne formy zamestnaneckých benefitov, možnosť spolupodieľania sa a účasti na zaujímavých firemných aktivitách, uplatnenie a rozvoj Vašich schopností a znalostí v rôznych projektoch.

Ak Vás ponuka oslovila, zašlite prosím na e-mail [email protected] Váš profesijný životopis. Vopred ďakujeme za záujem všetkým uchádzačom, kontaktovať však budeme iba vhodných kandidátov pre túto pozíciu, ktorí budú spĺňať väčšinu našich kritérií.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosti v oblasti účtovníctva, daňových predpisov
- ochota pracovať aj nad rámec bežného pracovného času
- proaktívny prístup.

MED-ART spol. s r.o. je spoločnosť pracujúca v oblasti veľkodistribúcie humánnych a veterinárnych liekov a zdravotníckeho materiálu s celoslovenskou pôsobnosťou.
Sme farmaceutická spoločnosť s viac ako 28 ročnou tradíciou.
K naplneniu rozvojovej stratégie spoločnosti MED-ART pracuje s dynamickými, kreatívnymi a na výsledok orientovanými zamestnancami.
Sme otvorení kreatívnym myšlienkam a konštruktívnym názorom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Hornočermánska 4
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Beáta Račeková
Tel.: +421377753702
E-mail: poslať životopis
ID: 3644659   Dátum zverejnenia: 15.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná zložka mzdy je 624 EUR + variabilná zložka mzdy podľa hodnotiacich kritérií. Priemerná mzda na tejto pozícii sa podľa plnenia hodnotiacich kritérií pohybuje v rozmedzí 900 - 1.050 EUR (brutto) mesačne.