Skladový pracovník - expedient

MED - ART, spol. s r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
apríl 2024
1 150 - 1 250 EUR/mesiacZákladná mzda na tejto pozícii je 866,- EUR, priemerná mesačná mzda sa podľa plnenia hodnotiacich kritérií pohybuje v rozmedzí 1150 EUR - 1250 EUR (brutto).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec je zaradený na úsek skladového hospodárstva a logistiky.
Pracovnou náplňou je manipulácia s liekmi a zdravotným materiálom humánneho a veterinárneho charakteru - príjem, skladovanie, výdaj.
Pracovná doba je dvojzmenná: od 7,00 hod-15:30hod a od 10,00 h-18:30hod

Finančné
• výplata v presne stanovenom termíne, valorizácia miezd, zľavy u partnerov a zamestnanecké zľavy, rekreačný poukaz

Nefinančné
• zamestnanecké parkovisko, Zdravá výzva - balík vitamínov, hygieny a i., teambuildingy a firemné akcie, firemné ocenenie Cena srdca sv. Medarda, pracovné oblečenie.

Komplexný štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou a telefonickým kontaktom zasielajte na emailovú adresu: [email protected]. Kontakt.osoba: Gabriela Tokarčíková. Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem, kontaktovať však budeme LEN VYBRANÝCH, ktorí majú predpoklady spĺňať naše požiadavky. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • precíznosť a dôslednosť
  • samostatnosť
  • flexibilita v smenovom systéme práce
  • dobrý zdravotný stav
  • práca s PC vítaná

Predmetom našej činnosti je distribúcia humánnych a veterinárnych liekov, zdravotníckych pomôcok, kozmetiky, diagnostík, homeopatík a doplnkového sortimentu vrátane nutričných a dietetických prípravkov. Sme spoločnosť overená jednou generáciou, vznik sa datuje od roku 1991. Dnes patríme k lídrom trhu. Uvedomujeme si, že za úspechom stojí tím, ktorý v súčasnosti tvorí viac ako 500 zamestnancov. Staňte sa aj Vy súčasťou spoločnosti MED-ART.
Instagram: medart_sk Facebook: medartsk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Janka Machalová
E-mail: poslať životopis
ID: 3573177  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac