Vodič/rozvozca tovaru

MED - ART, spol. s r.o.

Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
podľa dohody
739 - 1 300 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy je 739 EUR + variabilná zložka mzdy podľa hodnotiacich kritérií. Priemerná mzda na tejto pozícii sa podľa plnenia hodnotiacich kritérií pohybuje v rozmedzí 1100 - 1300 EUR (brutto) mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • manipulácia a preprava tovaru (humánne a veterinárne lieky, zdravotnícky materiál, doplnkový sortiment) podľa určeného rozvozného smeru
  • elektronické a administratívne úkony spojené s dokumentáciou prepravy tovaru
  • manipulácia a zodpovednosť za finančnú hotovosť za doručený tovar
  • vedenie záznamov o prevádzke zvereného vozidla
  • staroslivosť a základná údržba zvereného vozidla
  • dodržiavanie pravidiel cestnej premávky a štandardných pracovných postupov zamestnávateľa

Finančné
  • obedy za 1 €, výplata v presne stanovenom termíne, každoročná valorizácia miezd, zľavy u partnerov a zamestnanecká zľava na voľnopredajné lieky a výživové doplnky, rekreačný poukaz
Nefinančné
  • kariérny rast, bezplatné parkovanie, balík vitamínov, hygieny a i., teambuildingy a firemné akcie, Deň dobrovoľníctva, Zdravá výzva, firemné ocenenie Cena srdca sv. Medarda, práca v moderných a klimatizovaných priestoroch, pracovné oblečenie

Žiadosti s profesijným životopisom prosíme zasielať na mailovú adresu: [email protected]. Vzhľadom na výjazdy a nakládku tovaru v Nitre, prosíme uchádzačov, aby pred zaslaním žiadosti zvážili flexibilitu a dostupnosť nástupu do zamestnania. Ďakujeme za záujem všetkým uchádzačom, kontaktovať však budeme iba tých, ktorí budú spĺňať naše očakávania a požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • spoľahlivosť
  • príjemné vystupovanie
  • zodpovednosť
  • lojálnosť
  • flexibilita

Predmetom našej činnosti je distribúcia humánnych a veterinárnych liekov, zdravotníckych pomôcok, kozmetiky, diagnostík, homeopatík a doplnkového sortimentu vrátane nutričných a dietetických prípravkov. Sme spoločnosť overená jednou generáciou, vznik sa datuje od roku 1991. Dnes patríme k lídrom trhu. Uvedomujeme si, že za úspechom stojí tím, ktorý v súčasnosti tvorí viac ako 500 zamestnancov. Staňte sa aj Vy súčasťou spoločnosti MED-ART.
Instagram: medart_sk Facebook: medartsk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3488528  Dátum zverejnenia: 13.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac