Pracovník IT oddelenia - junior

MED - ART, spol. s r.o.

Miesto práce
Hornočermánska, Nitra
Termín nástupu
apríl-máj 2023
1 500 - 1 700 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 816 eur + variabilná zložka mzdy podľa hodnotiacich kritérií. Priemerná mzda na pozícii aj s odmenami sa pohybuje v rozmedzí 1500 - 1700 EUR mesačne, v závislosti od zručností a schopností vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • riešenie incidentov, požiadaviek a poskytovanie poradenstva používateľom na koncových zariadeniach týkajúcich sa HW a SW
  • hardwarová/softwarová diagnostika, analyzovanie technických problémov
  • komunikácia medzi IT a vybranými dodávateľmi
  • inštalovanie, profylaktika, spravovanie tlačových zariadení,
  • správa aktívnych prvkov a fyzickej siete IT infraštruktúry
  • navrhovanie a realizácia štrukturovaných sietí
  • poskytovanie technickej a softvérovej podpory pre používateľov ( ERP systém, CRM systém, systém čiarových kódov, systém pre monitoring vozidiel, atď...)
  • údržba a tvorba technickej dokumentácie IT systémov, návodov a emergency manuálov pre používateľov

  • pozícia vhodná aj pre absolventov škôl technického zamerania
  • práca v kolektíve popri skúsenejších kolegoch

Finančné: obedy za 2,03 EUR, každoročná valorizácia miezd, zľavy u partnerov a zamestnanecká zľava na voľnopredajné lieky a výživové doplnky, rekreačný poukaz
Nefinančné: bezplatné parkovanie, Zdravá výzva - balík vitamínov, hygieny a i., teambuildingy a firemné akcie, Deň dobrovoľníctva, firemné ocenenie Cena srdca sv. Medarda, práca v moderných a klimatizovaných priestoroch

Komplexný štrukturovaný životopis spolu so žiadosťou a telefonickým kontaktom zasielajte na emailovú adresu: [email protected].
Ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky.
Za porozumenie ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PC HW/SW Diagnostika - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosti s HW, diagnostika, identifikácia a riešenie problémov
  • skúsenosti so SW Nautilus, Monit7, KODYS WMS výhodou
  • analytické a technické myslenie
  • schopnosť rozvíjať sa v technickom smere

Predmetom našej činnosti je distribúcia humánnych a veterinárnych liekov, zdravotníckych pomôcok, kozmetiky, diagnostík, homeopatík a doplnkového sortimentu vrátane nutričných a dietetických prípravkov. Sme spoločnosť overená jednou generáciou, vznik sa datuje od roku 1991. Dnes patríme k lídrom trhu. Uvedomujeme si, že za úspechom stojí tím, ktorý v súčasnosti tvorí viac ako 500 zamestnancov. Staňte sa aj Vy súčasťou spoločnosti MED-ART.
Instagram: medart_sk Facebook: medartsk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Beáta Račeková
Tel.: +421377753111
E-mail: poslať životopis
ID: 3300038  Dátum zverejnenia: 30.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac