Nočný expedient

MED - ART, spol. s r.o.

Miesto práce
Haniska pri Prešove, Haniska I
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,27 EUR/hod.4,269 Eur brutto/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • stráženie a kontrola objektu
  • pomoc pri nakladaní a vykladaní tovaru
  • rozdelenie a príprava zásielok na rozvoz tovaru
  • manipulácia s tovarom
  • drobné údržbárske, záhradnícke a iné pomocné práce v priestoroch závodu
  • smenná práca v noci a počas víkendov podľa mesačného harmonogramu služieb

Finančné:
obedy za 1 €
výplata v presne stanovenom termíne
každoročná valorizácia miezd
zľavy u partnerov a zamestnanecká zľava na voľnopredajné lieky a výživové doplnky
rekreačný poukaz

Nefinančné:
kariérny rast
bezplatné parkovanie
balík vitamínov, hygieny a i.
teambuildingy a firemné akcie
Deň dobrovoľníctva
Zdravá výzva
firemné ocenenie Cena srdca sv. Medarda
práca v moderných a klimatizovaných priestoroch
pracovné oblečenie

Žiadosti s profesijným životopisom prosíme zasielať na mailovú adresu: [email protected].

Ďakujeme za záujem všetkým uchádzačom, kontaktovať však budeme iba tých, ktorí budú spĺňať naše očakávania a požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

  • schopnosť pracovať v noci
  • ochota pracovať nad rámec pracovných povinností
  • precíznosť a dôslednosť
  • flexibilita a spoľahlivosť
  • lojálnosť

Predmetom našej činnosti je distribúcia humánnych a veterinárnych liekov, zdravotníckych pomôcok, kozmetiky, diagnostík, homeopatík a doplnkového sortimentu vrátane nutričných a dietetických prípravkov. Sme spoločnosť overená jednou generáciou, vznik sa datuje od roku 1991. Dnes patríme k lídrom trhu. Uvedomujeme si, že za úspechom stojí tím, ktorý v súčasnosti tvorí viac ako 500 zamestnancov. Staňte sa aj Vy súčasťou spoločnosti MED-ART.
Instagram: medart_sk Facebook: medartsk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PharmDr. Marek Molitoris
Tel.: +421377753800
E-mail: poslať životopis
ID: 3254433  Dátum zverejnenia: 20.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,27 EUR/hod.