Správca budov - údržbár s možnosťou ubytovania

MED - ART, spol. s r.o.

Miesto práce
Farská, Nitra
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 1 200 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy je 866 EUR + variabilná zložka mzdy podľa hodnotiacich kritérií. Priemerná mzda na tejto pozícii sa podľa plnenia hodnotiacich kritérií pohybuje v rozmedzí 1100-1200 EUR (brutto) mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletná správa budovy, pozemku a majetku na ulici Farská 10, Nitra

- zabezpečenie letnej a zimnej údržby

  • údržbárske, záhradnícke a iné práce
  • denná kontrola funkčnosti, bezporuchovosti a bezpečnosti pridelených priestorov a technických zariadení v objekte, odstraňovanie zistených porúch
  • drobné opravy a výmeny poškodených častí vybavenia budovy a areálu, drobné technické zásahy a montáže
  • zabezpečovanie čistoty a poriadku v areáli firmy.

Finančné

  • výplata v presne stanovenom termíne, valorizácia miezd, zľavy u partnerov, zamestnanecké zľavy, rekreačný poukaz
Nefinančné
  • zamestnanecké parkovisko, možnosť ubytovania v 3-izbovom firemnom byte.

Žiadosti s profesným životopisom prosíme zasielať e-mailom na adresu: [email protected]. Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pozíciu. K osobnému pohovoru budú prizvaní len vybraní uchádzači z blízkeho okolia, ktorí budú spĺňať naše požiadavky a očakávania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

správa, údržba budov

Počet rokov praxe

5

  • precíznosť a dôslednosť
  • flexibitila a spoľahlivosť
  • ochota pracovať nad rámec pracovných povinností
  • osvedčenie o odbornej spôsobilosti výhodou.

Predmetom našej činnosti je distribúcia humánnych a veterinárnych liekov, zdravotníckych pomôcok, kozmetiky, diagnostík, homeopatík a doplnkového sortimentu vrátane nutričných a dietetických prípravkov. Sme spoločnosť overená jednou generáciou, vznik sa datuje od roku 1991. Dnes patríme k lídrom trhu. Uvedomujeme si, že za úspechom stojí tím, ktorý v súčasnosti tvorí viac ako 500 zamestnancov. Staňte sa aj Vy súčasťou spoločnosti MED-ART.
Instagram: medart_sk Facebook: medartsk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3239124  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac