Skladový pracovník - expedient

MED - ART, spol. s r.o.

Miesto práce
Hornočermánska 4, Nitra
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná zložka mzdy je 576 EUR + variabilná zložka mzdy podľa hodnotiacich kritérií. Priemerná mzda na tejto pozícii sa podľa plnenia hodnotiacich kritérií pohybuje v rozmedzí 850 - 950 EUR (brutto) mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník bude zaradený na úsek skladového hospodárstva a logistiky. Pracovnou náplňou je manipulácia s liekmi a zdravotným materiálom humánneho a veterinárneho charakteru - príjem, skladovanie, výdaj.
Pracovná doba je dvojzmenná: od 7,00 h a od 10,00 h.

práca v stabilnej, prosperujúcej spoločnosti, možnosť osobného a kariérneho rastu, adekvátne ohodnotenie

Komplexný štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou a telefonickým kontaktom zasielajte na emailovú adresu: [email protected]
Ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme IBA KANDIDÁTOV, KTORÍ SPĹŇAJÚ POŽIADAVKY.
Za porozumenie ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Počet rokov praxe

skladové hospodárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- precíznosť a dôslednosť
- samostatnosť
- flexibilita v smenovom systéme práce
- dobrý zdravotný stav (práca náročná na fyzickú zdatnosť)
- práca s PC vítaná

MED-ART spol. s r.o. je spoločnosť pracujúca v oblasti veľkodistribúcie humánnych a veterinárnych liekov a zdravotníckeho materiálu s celoslovenskou pôsobnosťou.
Sme farmaceutická spoločnosť s viac ako 27 ročnou tradíciou.
K naplneniu rozvojovej stratégie spoločnosti MED-ART pracuje s dynamickými, kreatívnymi a na výsledok orientovanými zamestnancami.
Sme otvorení kreatívnym myšlienkam a konštruktívnym názorom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Hornočermánska 4
949 01 Nitra
ID: 2920605   Dátum zverejnenia: 2.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná zložka mzdy je 576 EUR + variabilná zložka mzdy podľa hodnotiacich kritérií. Priemerná mzda na tejto pozícii sa podľa plnenia hodnotiacich kritérií pohybuje v rozmedzí 850 - 950 EUR (brutto) mesačne.