Skladový pracovník, skladová pracovníčka

MED - ART, spol. s r.o.

Miesto práce
Malý Šariš 85, 080 01 Prešov
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
základný plat + prémiové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fyzický príjem a výdaj tovaru, príprava tovaru na základe objednávky, kontrola a expedícia tovaru

- získanie stabilnej práce v prosperujúcej firme
- práca na plný úväzok
- sociálny program
- dochádzkový a výkonnostný bonus
- možnosť osobného a kariérneho rastu

Komplexný štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou a telefonickým kontaktom zasielajte na adresu: MED-ART, spol. s r.o.,Malý Šariš 85, 080 01 Prešov alebo na e-mail: andrasko.rudolf@med-art.sk.
Ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Za porozumenie ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

farmaceutické, zdravotnícke, veterinárne, chemické, gymnázium, potravinárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

skladové hospodárstvo
1

- precíznosť a dôslednosť
- samostatnosť
- pracovné nasadenie
- ochota učiť sa nové veci a zlepšovať sa vo výkonoch
- flexibilita v zmenovom systéme práce
- dobrý zdravotný stav (práca náročná na fyzickú zdatnosť)

MED-ART spol. s r.o. je spoločnosť pracujúca v oblasti veľkodistribúcie humánnych a veterinárnych liekov a zdravotníckeho materiálu s celoslovenskou pôsobnosťou.
Sme farmaceutická spoločnosť s viac ako 26 ročnou tradíciou.
K naplneniu rozvojovej stratégie spoločnosti MED-ART pracuje s dynamickými, kreatívnymi a na výsledok orientovanými zamestnancami.
Sme otvorení kreatívnym myšlienkam a konštruktívnym názorom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MED - ART, spol. s r.o., Hornočermánska 4, 949 01 Nitra
Malý Šariš 85
08001 Malý Šariš okr.Prešov
ID: 2414945   Dátum zverejnenia: 11.11.2017