Vodič/rozvozca tovaru

MED - ART, spol. s r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
576 EUR základný plat + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a expedícia tovaru a zásielok
- doručovanie tovaru a zásielok odberateľom v rámci západoslovenského kraja
- vedenie sprievodnej dokumentácie k tovaru
- nakladanie a vykladanie tovaru a zásielok
- prijímanie a vydávanie hotovosti za doručený tovar
- údržba a základný servis zvereného vozidla
- dodržiavanie zásad bezpečnej prevádzky a zásad hygieny a sanity zvereného vozidla

- práca v stabilnej, prosperujúcej spoločnosti

Žiadosti s profesijným životopisom prosíme zasielať na mailovú adresu: sekretariat@med-art.sk. Ďakujeme za záujem všetkým uchádzačom, kontaktovať však budeme iba tých, ktorí budú spĺňať naše očakávania a požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- časová flexibilita: pracovná doba s nástupcom v čase od 5,00 - 8,00 h závislá od vývozného smeru, ktorý sa mení v týždňových intervaloch
- spoľahlivosť
- príjemné vystupovanie
- zodpovednosť
- lojálnosť

MED-ART spol. s r.o. je spoločnosť pracujúca v oblasti veľkodistribúcie humánnych a veterinárnych liekov a zdravotníckeho materiálu s celoslovenskou pôsobnosťou.
Sme farmaceutická spoločnosť s viac ako 27 ročnou tradíciou.
K naplneniu rozvojovej stratégie spoločnosti MED-ART pracuje s dynamickými, kreatívnymi a na výsledok orientovanými zamestnancami.
Sme otvorení kreatívnym myšlienkam a konštruktívnym názorom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Hornočermánska 4
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: PharmDr. Ján Holec
Tel.: +421377753702
E-mail: poslať životopis
ID: 1977563   Dátum zverejnenia: 13.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   576 EUR základný plat + variabilná zložka mzdy