Pracovníčka hygieny a sanitácie

MED - ART, spol. s r.o.

Miesto práce
Rázusova ul. 16, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základný plat + prémiové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- udržiavanie čistoty a poriadku v priestoroch zdravotníckeho zariadenia Poliklinika RÁZUSOVA, Rázusova 16, Nitra
- pracovná doba: skrátený úväzok - od 12,00 h do 18,00 h, plný úväzok - od 9,30 h do 18,00 h
- umývanie a vysávanie nečistôt z podláh, radiátorov a iných povrchov
- umývanie a leštenie okien, zrkadiel a iných sklenených plôch
- čistenie a dezinfikovanie sociálnych a iných sanitárnych zariadení
- vysýpanie a odnášanie nečistôt do smetných košov
- triedenie druhotných odpadov
- vykonávanie ostatných bežných upratovacích prác (utieranie prachu, zametanie, tepovanie a podobne)

spoločnosť ponúka pre svojich zamestnancov zamestnanecké, firemné a rodinné výhody

Komplexný štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou a telefonickým kontaktom zasielajte na adresu: MED-ART, spol. s r.o., Hornočermánska 4, 949 01 Nitra alebo na e-mail: [email protected]
Ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Za porozumenie ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- precíznosť a dôslednosť
- lojálnosť a ústretovosť
- fyzická zdatnosť
- dobrý zdravotný stav

MED-ART spol. s r.o. je spoločnosť pracujúca v oblasti veľkodistribúcie humánnych a veterinárnych liekov a zdravotníckeho materiálu s celoslovenskou pôsobnosťou.
Sme farmaceutická spoločnosť s viac ako 27 ročnou tradíciou.
K naplneniu rozvojovej stratégie spoločnosti MED-ART pracuje s dynamickými, kreatívnymi a na výsledok orientovanými zamestnancami.
Sme otvorení kreatívnym myšlienkam a konštruktívnym názorom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Hornočermánska 4
949 01 Nitra
ID: 1608189   Dátum zverejnenia: 11.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základný plat + prémiové ohodnotenie