Obchodný zástupca

MED - ART, spol. s r.o.

MED-ART, Hornočermánska 4, 949 01 Nitra, Bratislavský kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec
Termín nástupu
1.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
základný plat + prémiové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako obchodný zástupca v zverenom regióne - Bratislava a Záhorie, denne v teréne v osobnom kontakte:
  • zabezpečuje komplexný servis a starostlivosť o odberateľov
  • stará sa o existujúcich klientov v regióne
  • vyhľadáva nové obchodné príležitosti
  • uzatvára obchodné zmluvy a dohody
  • sleduje plnenie dohodnutých obchodných podmienok
  • sleduje pohľadávky svojich obchodných partnerov
  • vedie záznamy z jednaní a administratívno-technickú evidenciu v CRM systéme
  • spracováva reporting podľa požiadaviek nadriadeného
  • zúčastňuje sa odborných a spoločenských akcií súvisiacich s výkonom povolania
  • spolupracuje s inými oddeleniami pri preberaní a odovzdávaní informácií z a do terénu.

práca v stabilnej, prosperujúcej spoločnosti, možnosť osobného a kariérneho rastu, adekvátne ohodnotenie.

Komplexný štrukturovaný životopis spolu so žiadosťou žiadame zaslať na adresu spoločnosti, prípadne na e-mailovú adresu: [email protected]. Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme však iba kandidátov spĺňajúcich naše požiadavky. Za porozumenie ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomika, farmácia

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

práca s klientom

Počet rokov praxe

3

  • vysoké pracovné nasadenie,
  • obchodnícky duch,
  • dobré prezentačné a komunikačné zručnosti,
  • príjemné profesionálne vystupovanie,
  • samostatnosť, flexibilnosť, zodpovednosť.

Predmetom našej činnosti je distribúcia humánnych a veterinárnych liekov, zdravotníckych pomôcok, kozmetiky, diagnostík, homeopatík a doplnkového sortimentu vrátane nutričných a dietetických prípravkov. Sme spoločnosť overená jednou generáciou, vznik sa datuje od roku 1991. Dnes patríme k lídrom trhu. Uvedomujeme si, že za úspechom stojí tím, ktorý v súčasnosti tvorí viac ako 500 zamestnancov. Staňte sa aj Vy súčasťou spoločnosti MED-ART.
Instagram: medart_sk Facebook: medartsk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PharmDr. Ján Holec
Tel.: +421377753111
E-mail: poslať životopis
ID: 1091741  Dátum zverejnenia: 25.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat + prémiové ohodnotenie