Brigádnik na HR oddelení

MECOM GROUP s.r.o.

Miesto práce
Humenné
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívna podpora personálneho a mzdového oddelenia, práca s Word, Excel a internými systémami,
- participácia na výberových pohovoroch,
- tvorba reportov, analýz, sledovanie zmien a ich vyhodnocovanie,
- správa interných databáz,
- tvorba vizualizácií a technických podkladov,
- participácia na dennej agende,
- podmienkou je byť vysokoškolským študentom - denného štúdia - 3. alebo 4. ročníka, ideálne v ekonomickom alebo humanitnom odbore,
- týždenný rozsah priemerne 20 hod./týždenne.

- platená stáž, praktická príprava, školenia,
- príspevok na stravovanie,
- spoznávanie interného prostredia výrobného závodu,
- budovanie profesionálnych vzťahov,

- zľavy na nákup vlastných výrobkov,

- teambuildingové aktivity,

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, ktorí splnia nami predpísané požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný a spoľahlivý prístup k zadaným úlohám
- schopnosť pracovať vo vysokom tempe a v rýchlo sa meniacom prostredí
- komunikatívnosť, podpora tímového ducha
- chuť učiť sa nové veci

Charakteristika/ história spoločnosti:
Slovenská spoločnosť MECOM bola členom skupiny Carnibona, ktorá sa stala jednou z najsilnejších a najrýchlejšie sa rozvíjajúcich spoločností v oblasti spracovania mäsa v stredoeurópskom regióne. Vznikla v roku 2008 postupným zlučovaním významných mäsospracujúcich spoločností s dlhoročnou tradíciou na Slovensku, v Maďarsku a v Českej republike.
V roku 2021 sme sa stali hrdou súčasťou potravinárskej spoločnosti Smithfield Foods, ktorá je globálnym lídrom na trhu v mäsospracujúcom priemysle. Spoločnosť podniká v potravinárstve pod mottom „Dobré jedlo. Zodpovedne.“ a stala sa jednou z popredných svetových vertikálne integrovaných mäsospracujúcich spoločností.
Akvizíciou skupiny do ktorej patrí aj naša spoločnosť MECOM posilňujú portfólio značiek a pokračujú v dlhodobej stratégii na európskom trhu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Simona Csalová
E-mail: poslať životopis
ID: 4074273  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.