Riaditeľ kvality

MECOM GROUP s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Od 2 500 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na pozícií zahŕňa nasledujúce činnosti:
Koordinovanie činností a práce v rámci Oddelenia riadenia kvality.
Kontrolovanie správnosti výrobných procesov, kvality výrobkov, hygieny a sanitácie.
Zabezpečovanie definície stratégie kvality a podieľanie sa na tvorbe kvalitatívnej platformy v rámci CARNIBONA holdingu.
Spolupracovanie na definovaní strategických biznis cieľov spoločnosti.
Analyzovanie procesných nedostatkov a zabezpečovanie výkonu ostatných činností podľa pokynov nadriadeného.

- notebook, mobilný telefón
- služobný automobil aj na súkromné účely
- vianočný bonus
- vernostný bonus
- ročný bonus
- darčekové poukážky
- multisport karta
- teambuildingové aktivity
- rozvojové aktivity
- firemné akcie
- zľavy na nákup vlastných výrobkov

Kandidáti na pozíciu nech reagujú cez aplikáciu "poslať životopis". Budeme kontaktovať kandidátov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

so zameraním na potravinárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

OpenOffice - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vedúci kvality/riadenia kvality

Počet rokov praxe

5

- schopnosť rozhodovať a vziať na seba zodpovednosť,
- samostatnosť,
- znalosť komunitárnej a európskej legislatívy a požiadaviek ISO noriem a potravinárskych štandardov
- znalosť maďarského jazyka je výhodou

Charakteristika/ história spoločnosti:
Slovenská spoločnosť MECOM bola členom skupiny Carnibona, ktorá sa stala jednou z najsilnejších a najrýchlejšie sa rozvíjajúcich spoločností v oblasti spracovania mäsa v stredoeurópskom regióne. Vznikla v roku 2008 postupným zlučovaním významných mäsospracujúcich spoločností s dlhoročnou tradíciou na Slovensku, v Maďarsku a v Českej republike.
V roku 2021 sme sa stali hrdou súčasťou potravinárskej spoločnosti Smithfield Foods, ktorá je globálnym lídrom na trhu v mäsospracujúcom priemysle. Spoločnosť podniká v potravinárstve pod mottom „Dobré jedlo. Zodpovedne.“ a stala sa jednou z popredných svetových vertikálne integrovaných mäsospracujúcich spoločností.
Akvizíciou skupiny do ktorej patrí aj naša spoločnosť MECOM posilňujú portfólio značiek a pokračujú v dlhodobej stratégii na európskom trhu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4039214  Dátum zverejnenia: 26.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac