1 000 - 1 200 EUR

Bezpečnostný technik (autorizovaný)

MECOM GROUP s.r.o.

Miesto práce
Lučenec
Termín nástupu
asap
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie školení v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci (BOZP) a požiarnej ochrany (PO) na pridelených prevádzkach v Lučenci a Humennom
- tvorba dokumentácie v oblasti BOZP a PO
- poradenstvo v oblasti BOZP a PO
- pravidelné návštevy a kontroly pridelených závodov v Lučenci a v Humennom
- účasť pri kontrolách zo strany štátnych orgánov dozoru (IP a HaZZ)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000€ - 1200€ (finálna výška mzdy závisí od praxe uchádzača)

- stabilné postavenie spoločnosti v prostredí potravinárskeho sektora
- možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu
- príjemné pracovné prostredie
- korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa
- systém zamestnaneckých zliav - zľava na vlastné výrobky
- nadštandardné rehabilitačné a zdravotné poradenstvo
- možnosť využitia mini-rehabilitačného centra vo vlastných priestoroch

Štrukturované životopisy nám zasielajte prosím v slovenskom jazyku. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 39 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

bezpečnostný technik, autorizovaný bezpečnostný technik a technik požiarnej ochrany

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax na danej pozícii min. 3 roky
- platné osvedčenia a certifikáty
- samostatnosť, zodpovednosť

Spoločnosť MECOM GROUP s.r.o. je členom CARNIBONA GROUP, ktorá je jedným z najsilnejších a najrýchlejšie sa rozvíjajúcich spoločností v oblasti spracovania mäsa v stredoeurópskom regióne. Vznikla v roku 2008 postupným zlučovaním významných mäsospracujúcich spoločností s dlhoročnou tradíciou na Slovensku, v Maďarsku a v Českej republike.
CARNIBONA patrí ku kľúčovým investičným projektom Penty, jednej z najväčších stredoeurópskych investičných spoločností.

Víziou spoločnosti MECOM GROUP je stať sa preferovaným dodávateľom kvalitných mäsových výrobkov v strednej Európe a inšpirovať spotrebiteľov k príprave dobrého a chutného jedla.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Poľná 4
06601 Humenné

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Klaudia Sokolová
E-mail: poslať životopis
ID: 3708073   Dátum zverejnenia: 2.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000€ - 1200€ (finálna výška mzdy závisí od praxe uchádzača)