Vodič

MECOM GROUP s.r.o.

Miesto práce
Humenné
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
550 €+ prémiová zložka, osobné ohodnotenie, príplatky za nočnú prácu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na uvedenej pozícii zabezpečuje prepravu a dodávanie tovarov podľa vopred dohodnutých podmienok v rámci tuzemska a do zahraničia.

Záujemcovia nech reagujú cez aplikáciu " poslať životopis spoločnosti". Budeme kontaktovať záujemcov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2019 (ostáva ešte 43 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

K výkonu je potrebná karta vodiča.

Spoločnosť MECOM GROUP s.r.o. je členom CARNIBONA GROUP, ktorá je jedným z najsilnejších a najrýchlejšie sa rozvíjajúcich spoločností v oblasti spracovania mäsa v stredoeurópskom regióne. Vznikla v roku 2008 postupným zlučovaním významných mäsospracujúcich spoločností s dlhoročnou tradíciou na Slovensku, v Maďarsku a v Českej republike.
CARNIBONA patrí ku kľúčovým investičným projektom Penty, jednej z najväčších stredoeurópskych investičných spoločností.

Víziou spoločnosti MECOM GROUP je stať sa preferovaným dodávateľom kvalitných mäsových výrobkov v strednej Európe a inšpirovať spotrebiteľov k príprave dobrého a chutného jedla.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Poľná 4
06601 Humenné

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Klaudia Sokolová
E-mail: poslať životopis
ID: 3591590   Dátum zverejnenia: 1.2.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   550 €+ prémiová zložka, osobné ohodnotenie, príplatky za nočnú prácu