Trainee program_Si študent VŠ a zaujíma ťa práca v oblasti Ľudských zdrojov?

MECOM GROUP s.r.o.

Miesto práce
Humenné
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívna podpora personálneho a mzdového oddelenia, práca s Word, Excel a internými systémami
- participácia na výberových pohovoroch
- tvorba reportov, analýz, sledovanie zmien a ich vyhodnocovanie
- správa interných databáz
- tvorba vizualizácií a technických podkladov
- participácia na dennej agende
- podmienkou je byť vysokoškolským študentom - denného štúdia - 3. alebo 4. ročníka, ideálne v ekonomickom alebo humanitnom odbore
- týždenný rozsah minimálne 20 hod./týždenne
- zodpovedný a spoľahlivý prístup k zadaným úlohám
- schopnosť pracovať vo vysokom tempe a v rýchlo sa meniacom prostredí

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 3,50 €/hod.

- platená stáž, praktická príprava, školenia
- možnosť realizácie bakalárskych a diplomových prác
- príspevok na stravovanie
- spoznávanie interného prostredia výrobného závodu
- budovanie profesionálnych vzťahov
- ponuka trvalého pracovného úväzku po úspešnom ukončení študentskej stáže

V prípade Vášho záujmu o nami ponúkanú pracovnú pozíciu, pošlite nám Váš profesný životopis v slovenskom aj v anglickom jazyku s predmetom správy: Trainee program pre študentov_HR oddelenie.
Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, ktorí splnia nami predpísané požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť, podpora tímového ducha
- chuť učiť sa nové veci

Spoločnosť MECOM GROUP s.r.o. je členom CARNIBONA GROUP, ktorá je jedným z najsilnejších a najrýchlejšie sa rozvíjajúcich spoločností v oblasti spracovania mäsa v stredoeurópskom regióne. Vznikla v roku 2008 postupným zlučovaním významných mäsospracujúcich spoločností s dlhoročnou tradíciou na Slovensku, v Maďarsku a v Českej republike.
CARNIBONA patrí ku kľúčovým investičným projektom Penty, jednej z najväčších stredoeurópskych investičných spoločností.

Víziou spoločnosti MECOM GROUP je stať sa preferovaným dodávateľom kvalitných mäsových výrobkov v strednej Európe a inšpirovať spotrebiteľov k príprave dobrého a chutného jedla.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Poľná 4
06601 Humenné

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Klaudia Sokolová
E-mail: poslať životopis
ID: 3590950   Dátum zverejnenia: 26.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 3,50 €/hod.