Obsluha chladiarenských zariadení

MECOM GROUP s.r.o.

Miesto práce
Humenné
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za zabezpečenie kontroly a údržby technologických zariadení strojovne chladenia ( čpavok a freón) a ČOV.
- zodpovedá za údržbu a kontrolu technologických zariadení,
- zabezpečuje obsluhu plynových a chladiacich zariadení,
- zabezpečuje práce v odpadovom hospodárstve,
- vykonáva kontrolu tlakových nádob a eviduje o nich záznamy a technickú dokumentáciu v súlade s platnou legislatívou

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800 €+ prémie (finálny výška mzdy závisí od skúseností uchádzača)

- stabilnú prácu
- stravovanie vo vlastnej jedálni, pitný režim,
- zľavy na nákup vlastných výrobkov
- vernostný bonus, vianočný bonus
- príspevok na cestovné
- mini-rehacentrum vo vlastných priestoroch
- teambuildingové aktivity

Záujemcovia nech reagujú cez aplikáciu "poslať životopis". Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 45 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

- zodpovednosť za dodržiavanie predpísaných parametrov technologických zariadení
- ochota spolupracovať, flexibilita
- držiteľ osvedčenia na obsluhu stabilných tlakových nádob

Spoločnosť MECOM GROUP s.r.o. je členom CARNIBONA GROUP, ktorá je jedným z najsilnejších a najrýchlejšie sa rozvíjajúcich spoločností v oblasti spracovania mäsa v stredoeurópskom regióne. Vznikla v roku 2008 postupným zlučovaním významných mäsospracujúcich spoločností s dlhoročnou tradíciou na Slovensku, v Maďarsku a v Českej republike.
CARNIBONA patrí ku kľúčovým investičným projektom Penty, jednej z najväčších stredoeurópskych investičných spoločností.

Víziou spoločnosti MECOM GROUP je stať sa preferovaným dodávateľom kvalitných mäsových výrobkov v strednej Európe a inšpirovať spotrebiteľov k príprave dobrého a chutného jedla.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Poľná 4
06601 Humenné

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Klaudia Sokolová
E-mail: poslať životopis
ID: 3450408   Dátum zverejnenia: 12.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 €+ prémie (finálny výška mzdy závisí od skúseností uchádzača)