Trade Marketingový asistent - zaujímavá príležitosť pre absolventov!

MECOM GROUP s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 23, Petržalka
Termín nástupu
01.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma ťa oblasť marketingu, alebo si vyštudovali tento smer a chceš v ňom rásť? Staň sa súčasťou marketingového tímu najväčšieho hráča na trhu mäsových výrobkov na Slovensku! U nás máš jedinečnú šancu podieľať sa na budovaní značky, ktorá je dnes spontánne známa ako medzi spotrebiteľmi tak aj zákazníkmi. Na pozíciu Trade Marketingový Asistent hľadáme aktívneho, zodpovedného, pozitívneho a spoľahlivého tímového hráča, ktorý vie pracovať s vysokým nasadením, rád sa učí nové veci a je predovšetkým marketingovým nadšencom. Ak si to ty, máš jedinečnú šancu priložiť ruku k dielu a pomôcť nám naďalej vytvárať silné konkurenčné výhody.
Tvojou náplňou práce bude:
- Podieľať sa na plánovaní, príprave, realizácii a vyhodnocovaní trade marketingových aktivít
- Prinášať inovatívne riešenia BTL komunikácie na trhu, brífovať dodávateľov a reklamné agentúry,
- Práca na tvorbe a príprave komunikačných materiálov (POSM)
- Príprava produktových a imagových letákov pre zákazníkov
- Príprava podkladov pre obchodný tím, príprava prezentácii na pravidelné obchodné porady
- Plánovanie a realizácia eventov, (operatívna práca v teréne a v kancelárii), služobné cesty
- Riadenie zverených projektov pod dohľadom Trade marketing manažéra
- Zabezpečuje operatívnu podporu a pravidelný reporting Trade marketing manažérovi
- Dátový reporting z interných a externých zdrojov (tvorba reportov, trhová analýza, prezentácia)
- Komunikácia s externými agentúrami a zastrešenie plynulého chodu v rámci hostess ochutnávok
- Aktívne podieľanie sa na príprave a exekúcii vybraných výstav
- Zabezpečenie bezproblémového chodu Head Office v BA - 30% pracovného času
(pokladňa, pošta, kancelárske potreby, zásobovanie officu a pod)

Okrem zaujímavej práce ponúkame aj:
• Podpora pri profesijnom a osobnostnom raste.
• Mobilný telefón
• Príjemné, moderné pracovné prostredie a dobrý kolektív.
• Stabilné prostredie v prosperujúcej spoločnosti.
• Školenia

Záujemcovia o pracovnú ponuku nech reagujú cez aplikáciu " poslať spoločnosti životopis"

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2019 (ostáva ešte 42 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

marketing, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prehľad v aktuálnych trendoch marketingu (doma aj vo svete)
• vysoké nasadenie, nadšenie z práce a chuť meniť veci k lepšiemu
• flexibilita, kreativita, zodpovednosť a dôslednosť
• samostatnosť a organizačné schopnosti
• tímový hráč
• chuť učiť sa

Spoločnosť MECOM GROUP s.r.o. je členom CARNIBONA GROUP, ktorá je jedným z najsilnejších a najrýchlejšie sa rozvíjajúcich spoločností v oblasti spracovania mäsa v stredoeurópskom regióne. Vznikla v roku 2008 postupným zlučovaním významných mäsospracujúcich spoločností s dlhoročnou tradíciou na Slovensku, v Maďarsku a v Českej republike.
CARNIBONA patrí ku kľúčovým investičným projektom Penty, jednej z najväčších stredoeurópskych investičných spoločností.

Víziou spoločnosti MECOM GROUP je stať sa preferovaným dodávateľom kvalitných mäsových výrobkov v strednej Európe a inšpirovať spotrebiteľov k príprave dobrého a chutného jedla.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Poľná 4
06601 Humenné

Kontakt

ID: 3060624   Dátum zverejnenia: 14.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000