Pracovník v potravinárskej výrobe

MECOM GROUP s.r.o.

Miesto práce
Humenné
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia zahŕňa tieto činnosti:
- manipulačné práce vo výrobe a baliarni výrobkov
- etiketovanie hotových výrobkov

Záujemcovia nech posielajú životopisy cez aplikáciu " poslať životopis"

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.9.2017 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kandidát musí oplývať manuálnou zručnosťou, fyzickou zdatnosťou, technickou gramotnosťou.

Spoločnosť MECOM GROUP s.r.o. je členom CARNIBONA GROUP, ktorá je jedným z najsilnejších a najrýchlejšie sa rozvíjajúcich spoločností v oblasti spracovania mäsa v stredoeurópskom regióne. Vznikla v roku 2008 postupným zlučovaním významných mäsospracujúcich spoločností s dlhoročnou tradíciou na Slovensku, v Maďarsku a v Českej republike.
CARNIBONA patrí ku kľúčovým investičným projektom Penty, jednej z najväčších stredoeurópskych investičných spoločností.

Víziou spoločnosti MECOM GROUP je stať sa preferovaným dodávateľom kvalitných mäsových výrobkov v strednej Európe a inšpirovať spotrebiteľov k príprave dobrého a chutného jedla.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Poľná 4
06601 Humenné

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Mária Bojková
E-mail: poslať životopis
ID: 2118978   Dátum zverejnenia: 12.9.2017