Trainee program_Si študent VŠ a zaujíma ťa práca v oblasti Ľudských zdrojov?

MECOM GROUP s.r.o.

Miesto práce
Humenné
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 3,50 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívna podpora personálneho a mzdového oddelenia, práca s Word, Excel a internými systémami
- participácia na výberových pohovoroch
- tvorba reportov, analýz, sledovanie zmien a ich vyhodnocovanie
- správa interných databáz
- tvorba vizualizácií a technických podkladov
- participácia na dennej agende
- podmienkou je byť vysokoškolským študentom - denného štúdia - 3. alebo 4. ročníka, ideálne v ekonomickom alebo humanitnom odbore
- týždenný rozsah minimálne 20 hod./týždenne
- zodpovedný a spoľahlivý prístup k zadaným úlohám
- schopnosť pracovať vo vysokom tempe a v rýchlo sa meniacom prostredí

- platená stáž, praktická príprava, školenia
- možnosť realizácie bakalárskych a diplomových prác
- príspevok na stravovanie
- spoznávanie interného prostredia výrobného závodu
- budovanie profesionálnych vzťahov
- ponuka trvalého pracovného úväzku po úspešnom ukončení študentskej stáže

V prípade Vášho záujmu o nami ponúkanú pracovnú pozíciu, pošlite nám Váš profesný životopis v slovenskom aj v anglickom jazyku s predmetom správy: Trainee program pre študentov_HR oddelenie.
Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, ktorí splnia nami predpísané požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť, podpora tímového ducha
- chuť učiť sa nové veci

Spoločnosť MECOM GROUP s.r.o. je členom CARNIBONA GROUP, ktorá je jedným z najsilnejších a najrýchlejšie sa rozvíjajúcich spoločností v oblasti spracovania mäsa v stredoeurópskom regióne. Vznikla v roku 2008 postupným zlučovaním významných mäsospracujúcich spoločností s dlhoročnou tradíciou na Slovensku, v Maďarsku a v Českej republike.
CARNIBONA patrí ku kľúčovým investičným projektom Penty, jednej z najväčších stredoeurópskych investičných spoločností.

Víziou spoločnosti MECOM GROUP je stať sa preferovaným dodávateľom kvalitných mäsových výrobkov v strednej Európe a inšpirovať spotrebiteľov k príprave dobrého a chutného jedla.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Poľná 4
06601 Humenné

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Klaudia Sokolová
E-mail: poslať životopis
ID: 1816575   Dátum zverejnenia: 31.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 3,50 €/hod.