Elektrotechnik / Elektromontér - Junior

Micro-Epsilon Inspection s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Nemecko, USA (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacOd 1200 EUR/mesiac- nástupný plat, v prípade ovládania ANJ na úrovni B2 + 100 EUR k základnej mzde. Po zaučení základný plat do 1800 EUR + bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo majú spoločné krajiny ako Portugalsko, Nemecko, Mexiko, Ekvádor a Brazília?
Predsa nás a naše produkty!

ME-Inspection SK (člen skupiny Micro-Epsilon) pôsobí v oblasti vývoja a výroby meracích systémov, inšpekčných systémov, pokročilej automatizácie a robotizácie v gumárenskom a automobilovom priemysle. Naše systémy zvyšujú kvalitu a efektivitu výroby vo viac ako 70 závodoch v 22 krajinách z celého sveta. Našim klientom, medzi ktorých patria spoločnosti ako Continental, Michelin, Goodyear, Pirelli, Bridgestone a BMW šetríme čas a peniaze. O ich spokojnosti svedčí nielen dlhoročná spolupráca, ale aj ocenenia ktoré sme získali. Naše systémy eliminujú chybovosť vo výrobe a tým sa podieľajú na znížení environmentálnej záťaže našej planéty.

Naša spoločnosť vznikla v roku 2007 s pár ľuďmi na palube. Dnes nás je už takmer 50 a rastieme ďalej, no napriek tomu si zakladáme na udržaní rodinnej atmosféry, ktorú naša firma má. Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu ktorý/á:

• je pripravený/á učiť sa nové veci a získavať nové skúsenosti.
• sa nebojí prispieť s novým nápadom. – Inovácia a vývoj nových produktov sú
súčasťou našej práce. Žiaden dobrý nápad neostane bez povšimnutia.
• sa nebojí s nami precestovať celý svet

Miesto výkonu práce:

• 70% pracovného času sa práca vykonáva na pravidelnom pracovisku (Bratislava,
Drobného 25A)
• 30% pracovného času sa práca vykonáva na inštaláciách v Európe, Ázii, Južnej
Afrike, Amerike

• výroba a montáž automatizovaných liniek na základe mechanickej a elektrickej
dokumentácie
• zapájanie rozvádzačov
• výroba meracích systémov
• montáž rozvádzačov a káblových trás
• nastavenie liniek a meracích systémov vo výrobe
• testovanie meracích systémov
• inštalácia liniek a meracích systémov u zákazníka

• 13. plat a 14. plat (jeho výška závisí od obchodných výsledkov spoločnosti a osobného
ohodnotenia)
• mimoriadne odmeny za výkon
• plné vreckové pri zahraničných služobných cestách
• bonus pri narodení dieťaťa
• bonus pri svadbe
• výborná káva na pracovisku
• ovocné stredy
• automat s občerstvením pre zamestnancov za zvýhodnené ceny

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala a myslíte si, že v našom tíme chýbate práve VY, neváhajte a pošlite nám svoj životopis. O ďalšom priebehu výberového konania Vás budeme informovať prostredníctvom emailu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické vzdelanie, pozícia vyžaduje minimálne par. 21. V prípade, že uchádzač nemá par. 21, firma zabezpečí potrebné školenie a odborné preskúšanie.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• zodpovednosť, samostatnosť, iniciatívnosť
• zručnosť v oblasti výroby rozvádzačov, inštalácie
elektrických a mechanických komponentov
• chuť a schopnosť rýchlo nadobúdať nové vedomosti
• ochota cestovať

Micro-Epsilon Inspection is a leading provider of highly precise measurement and inspection systems world-wide for the tire and automotive industry. Patented technologies, high-tech automation, robotics, cutting edge measurement and testing technologies based on artificial intelligence, micro world in 3D vision, the reliability and stability of the provided systems with predictive maintenance and excellent worldwide services are the core drivers for further company development and the long-term high satisfaction of our customers.
The technologies and systems provided by Micro-Epsilon Inspection reduce defects in production and increase the quality and safety of products.
Based on the high trust of customers in the systems provided by Micro-Epsilon Inspection, our customers are able to set up production processes to a very high level of efficiency, reduce production process costs, reduce the environmental burden and provide key information for the digital transformation of production.

Main customers:
Continental, Goodyear, Pirelli, Michelin, Bridgestone, MRF, Toyo Tires, BMW a ďalší.

Customers awards:
Continental AG: rating "A-Supplier" 2012, 2013, 2014, 2015,2016, 2017,2018, 2019,2020, 2021, 2022
Continental AG: supplier of the year 2019, 2020, 2021, 2022

Get more information on https://www.micro-epsilon-inspection.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Kališová
Tel.: +421911440908
E-mail: poslať životopis
ID: 4534440  Dátum zverejnenia: 3.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac