Fakturant/-ka /, administratívna pracovníčka

ME-Inspection SK, spol. s r.o.

Miesto práce
Drobného 25a, Dúbravka
Termín nástupu
10/2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vystavovanie a spracovávanie faktúr na základe zmlúv a podkladov
• Sledovanie platobnej disciplíny odberateľov, urgovanie oneskorených úhrad
• Vývoz, dovoz tovaru – príprava potrebných dokumentov – vývozných faktúr, komunikácia s odberateľmi a špeditérmi
• Práca v účtovnom programe Tangram
• Vedenie pokladne - prijímanie a vydávanie finančnej hotovosti v domácej a českej mene
• Administratívne činnosti podľa zadania nadriadeného
• Aktívna komunikácia v anglickom jazyku slovom aj písmom na dennej báze

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základný plat od 1.400,- EUR podľa skúseností a jazykových schopností uchádzača/uchádzačky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Pokladňa - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- precíznosť
- zodpovednosť

ME-Inspection SK s.r.o. bola založená v roku 2007 slovenskou spoločnosť Microstep-MIS s.r.o. a nemeckou spoločnosť Micro-Epsilon ( 50 ročné skúsenosti vo výrobe high-tec snímačov a meracích systémov ).

ME-Inspection SK s.r.o. vyvíja, vyrába a zabezpečuje servis zariadení vizuálnej kontroly kvality, bezdotykového merania 1D / 2D / 3D a automatizácie v gumárenskom a automobilovom priemysle.

Hlavní zákazníci:
Continental, Goodyear, Pirelli, Michelin, Cooper Tire

Krajiny, kde sú inštalované zariadenia spoločnosti:
Indonézia, Malajzia, Čína, Vietnam, Rusko, Rumunsko, Slovinsko, Slovensko, Česko, Taliansko, Nemecko, Francúzsko, Anglicko, Portugalsko, Južná Afrika, Mexico, USA, Brazília, Ekvádor.

Ocenenia od zákazníkov:
Continental AG: rating "A-Supplier" za roky 2012, 2013, 2014, 2015,2016, 2017,2018

Iné ocenenia:
Hospodárske noviny : TOP 10 firiem regiónu - 7. miesto v rebríčku najzdravších firiem bratislavského regiónu za rok 2017

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Drobného 25A
84101 Bratislava
ID: 3709015   Dátum zverejnenia: 6.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základný plat od 1.400,- EUR podľa skúseností a jazykových schopností uchádzača/uchádzačky.