1 250 - 1 600 EUR

Junior pozícia: Programátor C/C++

ME-Inspection SK, spol. s r.o.

Miesto práce
Drobného 25a, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Návrh a vývoj computer vision aplikácií 2D / 3D
- Návrh a vývoj algoritmov pre smart 2D / 3D senzory
- Vývoj aplikácií - User interface Qt, C/C++, .NET
- Návrh a programovanie databáz
- Tvorba technickej dokumentácie a školenia

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Dohodou

Detailné informácie dostane uchádzač na pohovore.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.8.2019 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C++ - pokročilý
MySQL - základy
XHTML - základy
.NET - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- kreativita
- flexibilita
- zodpovednosť
- schopnosť pracovať v tíme

ME-Inspection SK s.r.o. bola založená v roku 2007 slovenskou spoločnosť Microstep-MIS s.r.o. a nemeckou spoločnosť Micro-Epsilon ( 50 ročné skúsenosti vo výrobe high-tec snímačov a meracích systémov ).

ME-Inspection SK s.r.o. vyvíja, vyrába a zabezpečuje servis zariadení vizuálnej kontroly kvality, bezdotykového merania 1D / 2D / 3D a automatizácie v gumárenskom a automobilovom priemysle.

Hlavní zákazníci:
Continental, Goodyear, Pirelli, Michelin, Cooper Tire

Krajiny, kde sú inštalované zariadenia spoločnosti:
Indonézia, Malajzia, Čína, Vietnam, Rusko, Rumunsko, Slovinsko, Slovensko, Česko, Taliansko, Nemecko, Francúzsko, Anglicko, Portugalsko, Južná Afrika, Mexico, USA, Brazília, Ekvádor.

Ocenenia od zákazníkov:
Continental AG: rating "A-Supplier" za roky 2012, 2013, 2014, 2015,2016, 2017,2018

Iné ocenenia:
Hospodárske noviny : TOP 10 firiem regiónu - 7. miesto v rebríčku najzdravších firiem bratislavského regiónu za rok 2017

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Drobného 25A
84101 Bratislava

Kontakt

ID: 2048761   Dátum zverejnenia: 9.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou