Administratívny pracovník (Colný deklarant)

MDT-Zolltrans, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
01.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupný plat od 600 EUR (v 3m. skúšobnej dobe)/po skúšobnej dobe v závislosti od výkonu 750 EUR + cca 15% odmeny z produkcie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie elektronických colných vyhlásení k colnému konaniu pre
dovoz/vývoz
- zastupovanie firiem na FS (colnom úrade Prešov) pri odovzdávaní dokladov
- kontaktovanie a komunikácia aj so zahraničnými zákazníkmi v UA /RU jazyku
- spracovanie mesačných štatistických hlásení v rámci EÚ "INTRASTAT"
- práca s pokladňou

- Postupné zaškolenie
- Stravenky
- Vianočné a narodeninové odmeny
- Príspevok na doplnkové
dôchodkové sporenie
- Vzdelávanie a rozvoj zamestnanca

Informácie o výberovom konaní

Pracovná doba: 2 zmeny /po dohode/

+ 1 víkend s príplatkom

- Životopis v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom zasielajte na:

[email protected]
spolu s MOTIVAČNÝ LISTOM

Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných a vyhovujúcich uchádzačov.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika, CLO, ekonomické

Jazykové znalosti

Ukrajinský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - expert
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

• 100% DôSLEDNOSŤ, RÝCHLOSŤ, zmysel pre detail
• základné znalosti aspoň jedného z týchto jazykov
/ UA, RUS - výhodou
• OCHOTA neustále sa vzdelávať v colných zákonov
• Komunikačný typ
. Zodpovedný prístup k práci - SAMOSTATNOSŤ
/STRACHOPUT u nás nemá šancu/
• Vodičský preukaz skupiny B

• sme firma 17 rokov na trhu, zaoberajúca sa administratívou spojené s vývozom a dovozom tovaru mimo krajín EÚ.
• našim hlavným cieľom je ušetriť drahocený čas firmám na colnom úrade a preto potrebujeme do nášho kolektívu schopného, odvážneho, samostatného človeka, ktorý bude brať túto prácu ako svoje hobby na 100 % viac infa na www.mdzolltrans.sk :)

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Košická 26
08001 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Fábryová
E-mail: poslať životopis
ID: 3551182   Dátum zverejnenia: 3.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat od 600 EUR (v 3m. skúšobnej dobe)/po skúšobnej dobe v závislosti od výkonu 750 EUR + cca 15% odmeny z produkcie